středa 7.7.2010 - Roztoky - Račice

Rosnička

Dnes bude polojasno. Rtuť teploměru se vyšplhá až na 25°C. Vítr bude slabý s rychlostí kolem 1 m/s. V noci bude jasno a teplota klesne na 17°C. Přeji pěkný den.

Vojta


Las Vegas

Tááák, jak to dnes ve středu 7.7.2010 vypadalo? Ráno, asi ve tři čtvrtě na sedm, jsem se konečně dostal ke svému spacáku, tak od té doby mi bylo konečně teplo (+2 nafukovací karimatky). No, a pak taková ta klasika... Budíček, snídaně + supr rozcvička (skoro jsem vylezl ze spacáku). Pak jsem nemohl najít misku - někdo do ní narval ředkvičky, tak jsem jedl s Klárkou - šunkofleky. A pak zase jako obvykle. Sbalit, nástup, naložit, odjet, olejovat na vodě, no dobře, dnes to i těch 12,3 km celkem teklo.

Dojeli jsme do Račic k jezu a tam trochu blbli. No, když to přestalo ty cvaklý exempláře (Zdeňa a Vojta) bavit, dojeli jsme těch 300 m do kempu. Rozbalení tábora,... Pak jsem se vydal znova na jez, společně s Vojtou, Zdeňou, Kubou, Titinem a Peťou. Trochu jsme blbli. Zdeňa si zas přivodil úraz... Pak jsme se vrátili, proběhlo dřevo... No, pak jsme, teda spíš děcka, udělali večeři - špagety. No, byla to síla. A po večeři následovalo standartní sečtení stavu na hracím poli - spousta červených losování.

Po téhle šaškárně následovala analogie na Las Vegas. Po konvích v prostorách tábora bylo rozmístěno několik disciplín, např. kostky, uzly, dáma, piškvorky, hod na cíl, pexeso, kámen/nůžky/papír, skládání obrázků, stavění věží ze sirek... Vyhrál jsem já, asi proto píšu kroniku. Nebo asi taky proto, že jsem poslední, kdo nepsal. No a po hře byla večerka -> spát.

PS: Mockrát děkuji Klárce za půjčení papíru s krásným šnečkem. A taky Michalovi za dva lístky z přilehlého kiosku. A ještě chci poděkovat Klárce za pěkné záhlaví této stránky. Tímto končím tuto kroniku.

Radek

Originál kroniky

Přejít na:
26.6.   27.6.   28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.  
< Předchozí Další >