pátek 2.7.2010 - Zvíkovec - Roztoky u Křivoklátu

Rosnička

Dnes bude asi jako první 2 dny - nechutný vedro, že i ptáci radši budou chodit pěšky. Občas nás pohladí závan osvěžujícího vánku. Pršet nebude, a když už bude vypadat na déšť, tak nebude.

Špenát

Antirosnička

Zítra bude opravdu škaredě, protože budou padat trakaře, přijde tsunami a aby toho nebylo málo, přijde i tornádo, takže se pořádně namažte.

Titin


Nízko letící tuleň

Dnes ráno mám s Míšem službu. Naštěstí nemusíme brzy vstávat, protože nám ze včerejší večeře zbyl guláš a uvaří se ještě nějaké těstoviny. Ty se sní s grankem. Míša musí zvládnout uvařit sám, protože já s Barčou jdu nakoupit. Obchod je kousek, proto nám stačí vstávat v 7:30, tedy půl hodiny před budíčkem. Vzbudil jsem se o půl sedmé. Kouknu na mobil a myslím si, že je o hodinu víc. Vzbudím Barču a pak si uvědomím, že ještě máme hodinu spát. Barča je na mě naštvaná.

Nakoupili jsme a Míša úspěšně zvládl udělat snídani. Následovalo balení tábora, nástup a na Tomášovi se ukáže, co je to NÍZKO LETÍCÍ TULEŇ. Tom dává prsty k prstům, Míša se napřahuje s pádlem a pádlo dopadá. Nízko letící tuleň se nepovedl. Později se dozvídám, že Míša dal malou ránu.

Poprvé na táboře jedu na kánoi. Jedu s Pájou. Etapa nám pěkně ubíhá, ale Špenda vzal Klárce neoprenku a já jsem ji plaval zachránit. Po úspěšné akci jsme zjistil, že mi Pája ujela, a proto musím jet se Špendou, který jel na singlu. Vlezl jsem si dopředu na karimatky a tam jsem se natáhl. Špenda mi zpíval a já usínal. Po nějaké hodince jsem se vzbudil a konečně šel zpátky za Pájou. U Páji mě zaskočil Kuba a Barča jela sama.

V kempu se postavil tábor, rozebrali se věci a já s Míšou jsme měli vařit na večeři langoše. Naštěstí byly Klárka s Barčou tak hodné, že nám pomohly a udělaly těsto. Na nástupu jsem si s Míšem vzal mlčocha. Po nástupu máme osobní volno a s Míšou jdeme do bufetu. Vzhledem k tomu, že mlčíme, objednáváme si tím způsobem, že ukážeme, co chceme a kolikrát to chceme. Paní v bufetu si myslí, že jsme hluchoněmí a ukazuje nám konečnou cenu na kalkulačce. Do večerky se stíhám prokecnout.

Vojta

Přejít na:
26.6.   27.6.   28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.  
< Předchozí Další >