čtvrtek 1.7.2010 - Liblín - Zvíkovec

Rosnička

Jak bude dnes? Počasí bude vypadat jako předešlé dny. Teplota se bude pohybovat mezi 20°C - 30°C, bude jasno až polojasno a ojediněle se můžou objevit přeháňky, takže se nezapomeňte namazat opalovacím krémem a užijte si pěkný den.

Klárka

Antirosnička

Dnes bude foukat severo-severo-jižní vítr s občasnými pokyny politiků ve sněmovně, kde ustanoví předsedu mimozemské delegace a jedno nejmenované zvíře, které nejde vidět ani za tou bradavicí se dostane opět k moci a ten černoch z Ameriky se proběhne, že ho již pár let sponzoruje a že vuvuzela byl vlastně jeho výmysl a že chce zavést zákon, aby v každém městě či vesnici místo kostelních zvonů zněly tyhle nesmysly. A tak celý den budeme přeřvávat tento libý zvuk. Až z toho k večeru ztratíme hlas a ani sluníčko se na to nebude moct dívat a raději zaleze za mraky a měsíci doporučí, aby ani nevylézal. Hvězdám se to bude tak líbit, že budou samy seskakovat na zem.

Špenát


Nejdelší etapa

Táborový den začal jako obvykle, když nepočítám hlídky, budíček v 8 ráno, snídani a balení. Když se všichni naskládali do konví, nasedli jsme do lodí a vydali se na asi 20 km etapu. A protože jsme na Berounce, tak jsme si celkem mákli, než jsme dojeli do dalšího kempu. Jela jsem s Michalem, který měl mlčocha, takže jsem měla aspoň ze začátku klid. Asi v půlce se totiž prokecl a skoro až do konce pořád něco vykládal. Ale alespoň to rychle utíkalo.

Ve zvíkovském kempu jsme se opět vybalili, postavili plachtu a stan a šlo se na dřevo. Nikde nic nebylo, a tak se kluci rozhodli jeden menší strom pokácet. Vybrali si jeden, který měl asi 18 m a káceli ho skoro půl hodiny. Dřeva bylo dost, a tak jsme si mohli uvařit večeři. Potom jsme se šli osprchovat a celí umytí a voňaví jsme si ještě zahráli pár nenáročných her, které nám zorganizoval Kuba. To už byl večer a šlo se spát.

Klárka

Přejít na:
26.6.   27.6.   28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.  
< Předchozí Další >