středa 30.6.2010 - Liblín - stoják

Kámen

Ráno jsem se vzbudila celkem dobře vyspaná. Vyčistila jsem si zuby a hned vzápětí přišla ne dobrá zpráva. K snídani jsou těstoviny se sýrovou omáčkou. Na nástupu jsme s Pájou dostaly šutry a šlo se do města. Šly jsme pořád do kopečka, docela rychle, ale za šíleného vedra. V druhém obchodě jsem vyměnila dřívko za Míšu a zjistila jsem, že mám další výherní. Pak jsme zakempili v malém parčíku a postupně se tam všichni sešli. Kolem poledne jsme se s plnými batůžky vrátili zpátky do kempu.

Všichni jsme naskákali do řeky a vylezli jsme, až když se začalo zatahovat. Poté, co spadlo pár kapek, šli jsme hrát dámu, pořád ještě se šutrem na zádech. Před tahem na šachovnici jsme ve dvojici museli oběhnout okruh. Nejprve dva kotouly, přelézt a podlézt pádlo, pozadu běžet k balónům, tam 5krát pinknout, ke kostkám a házet tak dlouho, dokud nám nepadne šestka. Běžela jsem s Titinem. Kvůli mému blbému tahu jsme prohráli. Bylo zas dusno. Chtěla jsem si sundat triko, ale první šel batoh se šutrem. Docela mě to naštvalo a bylo mi to líto, když jsem se s ním celý den tahala. Tak jsme se šli znovu umýt a pak se sešli s děckama pod plachtou.

Staří nám zatím připravili "FAKTOR STRACHU". Chodili jsme po jednom. Šla jsem předposlední. Pořád jsem doufala, že na konci bude čokoláda. První bylo chilli. Pak hrnek vody z Klárčiny neoprenky, papír namočený v citronce, sáček s čajem (i ten sáček), 3 listy kopřivy, pomazánkové máslo s čímsi, syrové vajíčko, 2 lžíce oleje, mouka s vodou a kořením a nakonec 4 psí granule. Nejhorší bylo syrové vajíčko, myslela jsem, že to tam vzdám a na konci velké zklamání, že tam nebylo nic dobrého, ale granule. Byl to hrozný den a pak ještě noční hra. Měli jsme oběhnout pyramidy a posbírat papírky s co nejvyšším číslem. Za 10 minut bylo po všem a mohli jsme jít spát.

Barča

Přejít na:
26.6.   27.6.   28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.  
< Předchozí Další >