pondělí 28.6.2010 - Chrást - Planá

Rosnička

Zítra bude oblačno, místy slunečno, bude foukat vítr o rychlosti 5 - 10 m/s severo-severo-západně. Během dne se otočí přes severní na severo-severo-východní. Na noc se zatáhne a začne pršet.

Michal

Antirosnička

Jak dnes bude? Dnes bude předevčírem a včera bylo zítra, takže na Santu se vykašlou sobi a vezme si taxíka. Jenže když vyjel, tak si zhruba po celodenním kroužení kolem země, asi u jižního pólu, uvědomí, že nejsou vánoce, tak vyjede na křížové tažení. Pozve k tomu Napoleona a spolu dobydou Kartágo.

Když to Děda Mráz uvidí, pozve největší hlavy světa - Ježíška, Čingischána, Dalajlámu a Vašíka Klausů a domluví se, že odvolají Santu z pozice nejštědřejšího člověka na světě a povýší ho na diktátora roku. Bohové už se na to nebudou moc dívat a stvoří nejmocnější bytost v dějinách, a to ŠPENÁTA. Ten zabije Santu, Napoleona pošle znova do záhrobí, většinu hlav světa uklidí někam do kouta a skamarádí se s Chuckem Norrisem. A ten ho moc nebude pobírat a raději poprvé, co kdy člověk pamatuje, umře se slovy "Já se vrátím".

Nakonec se do všeho vloží Hurvínek, a ten řekne, že vody bude jako hmyzu na světě a vyjedeme do peřejí stupně Husákových dětí a počasí každému bude fuk, páč bude zase soptit něco na Islandu a u nás bude půlka národa lyžovat a zbytek bude někde rejžovat nebo jezdit na vodě.

Dojedeme "domů" a rozbijeme ho, zapaříme, uděláme kotrmelec a zamotáme se. A až se tohle všechno stane, pak všichni budou tak zmotaní, že se půjdou pověsit na strom a spát.

Přeji krásný den.

Radek


Dobrovolník

Po noci celé hlídek naší posádky jsem s Vojtou začal vařit snídani (špagety). Šlo to dobře, jídlo nevypadalo jako kaše pochybné konzistence. Po snídani jsme zabalili sebe i erár. Najednou po mě Špenát chtěl, abych mu pomohl s keňou. To jsem ještě netušil, co mě čeká. Začali jsme hrát zajímavou hru. Bohužel jsem se jako hlupák přihlásil jako dobrovolník. Lehl jsem si do keni a pomale na mě celý tým začal lít vodu z ešusu. Prvotní zimu jsem přežil, ale když jsem pak začal potřebovat na záchod, přešla všechny sranda. Když jsem začal mít třes jak alkoholik, vlezl si za mnou Radek. Moc mi to nepomohlo. Naštěstí jsme vyhráli. Potom jsem naskočil na 550 s Čilem a Vojtou. 12 kilometrů vedra, voleje a vedra. Flákali jsme se, ale občas jsme i zabrali, aby to nevypadalo blbě. Co jsme přijeli, začal obvyklý proces vybalování, stavění plachty a stanu. Zahráli jsme si časovku bobrů, u které se málem Peťa utopil.

Po časovce jsme byli značně unaveni, ale začali jsme dělat večeři. Svíčkovou jsme uvařili s drobnou komickou scénkou "Jak jsem dělal knedlíky". Potom jsme zahráli poznávačku filmů a knížek a ještě pantomimu. Všechny nás to docela pobavilo. Pak jsme udělali hygienu a šli spát.

Michal

Poznávačka filmů podle obrázků

Přejít na:
26.6.   27.6.   28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.  
< Předchozí Další >