sobota 11.7.2009 - Klášterec nad Ohří - Znojmo

Odjezd

Po příslibu, že budeme sbalení rychle, je budíček až v osm. A také se vedení obešlo bez rozcvičky. To nám ten den ale hezky začíná :-) K snídani máme rizoto, ale naštěstí si můžeme dát, kolik chceme. Já měla jen půlku žufánku, ale i tak je toho dost, od včerejška mi není moc dobře a bolí mě hlava. Potom pořádně a naposledy umyju zapůjčený Vojtův ešus a jdu se balit.

Kolem desátý přijela Avie a David. Naposled nosíme lodě a konve. Ještě Davidovi předáváme zbytek rizota v igeliťáku a odcházíme na nádraží. Cestou se stavujeme ještě v obchodě. Venku je docela zima a fouká, takže jsem docela ráda, že po tři čtvrtě hodině konečně přijíždí vlak, který nás odváží směr Praha - Holešovice. Cestou se nic zvláštního nestalo, alespoň o tom nevím. Seděli jsme v kupéčkách a já spala.

V Praze jsme se rozloučili s Čilem a spěchali na další vlak, naštěstí jel ze stejného nástupiště. Odtud nás vlak EuroCity odvezl do Břeclavi. Čert dočetl Den trifidů a pak hrál s Vojtou, Marcelou a Radkem poker. Já s Jančou a Tomem jsme si četli Trnky-Brnky a Angell, Barča a Bětka si četly JOY. V Břeclavi jsme asi hodinu a půl čekali na další vlak, tak jsme měli rozchod. Já jsem se docela nudila, protože mi nebylo dobře a už od rána mě bolela hlava. Konečně je tu vlak.

Tady byla docela zábava. Všichni (i kluci) si četli horoskopy v JOY, pak si někteří prohlíželi fotky z tábora a také jsme si četli inzeráty z nedokončené hry ve Vojkovicích. Tak a už jsme ve Znojmě. Čeká nás jen nástup a to je definitivní konec tábora. A pro mne možná definitivní konec působení v oddíle po devíti letech. V září totiž nastupuju na vejšku a asi se budu stěhovat do Olomouce. AHOJ.

Anička

Přejít na:
28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.  
< Předchozí Další >