středa 8.7.2009 - Radošov - Vojkovice

Rosnička

Dnes se bohužel v mé hlavě porouchal meteorologoskop, a proto nemůže určit počasí, ale zřejmě bude jako v předešlých dnech, a to dopoledne teplo a slunko, odpoledne zataženo, déšť, zima. Pro více informací si můžete přečíst předešlé rosničky.

Janča

Antirosnička

Jak bude dnes? Ráno teplota klesne na -15°C a z nebe budou padat kroupy o velikosti golfového míčku. Odpoledne se oteplí, na Zem se budou snášet zelení marťánci a budou nás cpát vitamíny.

Klárka


Etapa? Spíš delší hra na vodě

Ráno jsem vstal poštván nechutným budíčkem. Vyčistil jsem si zuby. Honza do mě strčil a upadla mi pasta. Omluvil se mi, a tak jsem ho nechal, ale on mi půjčil svoji. Rozcvička zrovna sladká nebyla. Běželi jsme 700 metrů tam a zpátky. Balení a etapa už byly lepší. V pohodě jsem stíhal, i když jsem umýval připálený hrnec.

Etapa měla jenom 8 km, což znamenalo tak 1 hodinu cesty. Celkem jsem se maxoval, když jsem tahal konve a pytle. Jel jsem s Michalem, takže to bylo v poho. Už bylo naloženo, a tak jsme vyjeli. Bylo to krátké, ale zato obtížné. Všude samá peřej, strašně to cákalo. Byl jsem dost mokrej. Michal schválně zajel vedle Janči a ta dopadal úplně stejně jako já. Měli jsme dobrou svačinu - oříšková Horalka. Rychle jsme dojedli. Vylodili jsme se a vyházeli věci k eráru a rozbalili jsme si věci.

Následoval shon, za pět minut jsme to měli hotové. Dále byl nástup, dražili se věci. Michal dostal za flašku raport a Bětka velkou výtku, ale nic. Kvůli bouřce se stáhla vlajka. Po bouřce jsme si zahráli baseball a fotbal. Sice jsme prohráli, ale hra byla super. Potom následovala hygiena a pak večerka.

Tom

Přejít na:
28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.  
< Předchozí Další >