pátek 3.7.2009 - Loket - Hubertus

Nejlepší kemp

Po noci, při které byl můj spánek narušován opilými kolemjdoucími, jsem se probudil ve stavu na hranici fungování, a hned jsem si vzpomněl, že vlastně držím ještě mlčocha. Co hůř, ještě máme službu. Jediná potěšující věc byla milosrdná délka etapy 10km (pozn. kronikáře: bylo to 20,5 km, ale co už :-)).

Mlčocha jsem úspěšně zakončil v 9:50. Etapa navíc docela tekla, takže jsme byli na Hubertusu docela brzo. Jel jsem na lodi s Tomem. Na Hubertusu jsme vybalili erár. Za chvíli jsme byli přivítáni majitelem kempu. Macek se ho otázal, že se dozvěděla něco o krádežích v kempu Hubertus. Majitel na to řekl, že všude, kde jsou Češi, se krade, a že oni jsou nejlepší kemp v republice. Nad tím se pozastavím. V kempu byla hospoda, kde jste měli pivo v plechovkách a pitnou vodu jste nesehnali.

Potom byla započata výprava do kopců na dřevo, kde jsme jako obvykle skáceli a pořezali strom a po jeho zpracování jsem s Vojtíškem absolvoval vodácký výcvik na místním mini kanále. Pak nastala chvíle osobního volna, a potom jsme se vydali k získání klíčů, a to následovně. Vzali jsme dva týmy, vedoucí X RFP + Plankton. Jelikož RFP + Plankton bylo schopnější, tak v šiškové válce vyhrálo a ukořistilo klíče, pro každou posádku jeden. Večerka následovala relativně brzo, kvůli zítřejšímu třídeňáku.

Dodatek: po čase si vzpomínám, co jsem vynechal: na večeři byly párky se zeleninou =-(, což je špatné, vzhledem k tomu, že jsem od rána držel HLADOVKU :-(

Čert

Přejít na:
28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.  
< Předchozí Další >