čtvrtek 2.7.2009 - Loket - stoják

Rosnička

Počasí na dnešní den? Bude polojasno, teplota 22°C, možné jsou přeháňky a bude převládat bezvětří, místy mírný vánek.

Angell

Antirosnička

Dobrý den, bude zataženo a bude pršet. Pršet bude tolik, že z řeky Ohře vyjde vlna tsunami a zaplaví město Loket. A já vám přeji příjemný pobyt.

Tom


Aréna

Dnes máme STOJÁK! Jupí! Jsme v LOKTI, a proto jdeme do města na hrad. Je tu moc pěkně - dělám průvodkyni :-) Nejvíce se nám líbilo podzemní mučení - maskované sochy se zvukem nás vtáhly do doby, kdy se nelidsky trestala každá prkotina. Ještě, že v takové době již nejsme. Po prohlídce nás čekal rozchod ve městě. Všichni jsme si nakoupili zásoby a také jsme se najedli skvělých baget.

Po cestě zpět jsme se zastavili v "aréně", kde proběhla vybiška o klíče. Když jsme došli do tábora, čekala na nás Lucka - měla raport. Tady jsme hráli hru na vodě, kdy jsme se měli dostat ke klíči co nejhbitěji proti proudu. Samozřejmě jsme se mohli vzájemně cvakat apod. No a na začátku, jak jsme dávali lodě na vodu, mě utekla koňadra, a tak jsem musel a do vody odvážně skočit a chytnout ji :-)

Dětičky hrály ještě další hry, ale u těch jsem již nebyla. Když už jsme měli všichni hlad, přijela Marcela s večeří - měli jsme chleba se salámem, třešně, koláč - MŇAM. V tomto kempu byli samí ožralci, a tak jsme museli hlídat my staří - ACH JO :-( no a po kytárkách do spacáků :-)

Terýsek

Přejít na:
28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.  
< Předchozí Další >