středa 1.7.2009 - Šabina - Loket

Rosnička

Dobrý den, vítám vás u předpovědi počasí. Dnešní teploty se budou pohybovat mezi 22-25°C, na sluníčku můžete očekávat teplotu kolem 30°C. Foukat skoro nebude. Ráno bude skoro jasno, během dne se oblačnost zvýší. Ojediněle se mohou vyskytnout přeháňky. A za všechno může sopka!

Anička

Antirosnička

Dnes podle mé polochcíplé žabky bude až +50 stupňů. Slunce bude svítit o volume 1,5 chcíplé světlušky. Odpoledne se výrazně ochladí až na -20°C a z nebe budou padat bleskem sestřelení supermani.

Pusa


Další déšť

Ráno jsme se mimořádně vzbudili a také mimořádně byla rozcvička. Rozcvička byla trapná už jenom ze dvou důvodů - 1) nebavila mě a 2) vedl ji David, protože byl vedoucí dne. Zrovna měla službu posádka RFP (což jsme my), ale byl raportník, a to Radka =) Po rozcvičce jsme si vyčistili chrup. Mezitím se uvařila snídaně a až jsme měli hygienu hotovou, tak jsme se šli nadlábnout. No, ale moc jsme se nenadlábli, protože bylo velice oblíbené RIZOTO. Sbalili jsme si a valili dál.

Cesta byla dlouhá asi 21 km. Ze začátku jsem myslela, že se uškvařím. Navíc jsem jela s Barčou, takže jsme obě makali jako šrouby. Ke svačině jsme měli jablíčko. Za pár hodinek jsme měli obídek. Když už jsme uklízeli po jídle, tak začínalo pršet. Za pár minut se z pršení stal slejvák, a to dost velkej. Po dlouhé plavbě velkého makání a velkého promočení jsme dopluli do kempu.

Postavili jsme si obydlí, převlékli se a šli jsme hrát hru. Museli jsme se lžičkou běžet k ešusu pro písek a donést ho na lžičce zpět. Po hře byla večeře, a to špagety. S Jančou jsem dostala hrnec od špaget a potom jsme měli volno, takže jsme šli na zmrzku a kofolu. Dost dlouho jsme si počkali a potom jsme přišli do tábora a zazpívali si a tradá spát.

Janča

Přejít na:
28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.  
< Předchozí Další >