pondělí 29.6.2009 - Cheb - Nebanice

Rosnička

Dnes, dne 29.června bude počasí takovéto: skoro jasno až polojasno, teplota bude 23 - 25°C, teplota vody 15°C a maximální úhrn srážek 10 mm.

Michal

Antirosnička

Vítá vás antirosnička. Co vás dnes čeká a nemine. Ráno bude vypadat, že je krásně, bohužel v poledne se zatáhne a začne bouřka s velkýma kroupami. Prudce se ochladí a teplota klesne k -10°C a začne sněžit. Nejhorší bude, že řeka zamrzne. Šťastnou plavbu.

Radka


Invalidní den

Den začal netradičně budíčkem. Hned, co jsme vylezli ze spacáků, oblékli jsme se a vydali na rozcvičku pod vedením Radka. Protáhnout svaly a nová hra na "trpaslíčky". Vrátili jsme se a dali jsme si snídani. Byl to salát. Ale nebyl to obyčejný salát, byl to těstovinový salát. Následovalo zabalení věcí a nástup. Na něm padla povinnost rosničky. A jako posádku jsem dostal Čerta. Čekalo nás 15 km a 4 jezy. Jinak se jednalo o klidnou, skoro ničím nenarušenou plavbu.

Co jsme dojeli, následovali práce jako obvykle, tzn. umývání lodí, stavba sloupu, dřevo, zpracování dřeva, vaření večeře atd. Při dřevě se dalo soutěžit v počtu zranění, protože jich bylo opravdu mnoho - Špenát se pořezal o plechovku a Tomáš ho napodobil pár chvil poté. S pilou si zas pohrálo dalších několik lidí - Daneček byl asi "nejlepší". Po vyčištění, zalepení, obvázání ran způsobených nezbytnou pilou jsme šli hrát hru, která byla doopravny vyčerpávající. Skládala se z: tažení lodí, běhu, skákání přes kozu a běh přes překážky. Po ní jsem se cítil naprosto fyzicky vyčerpán. Odměnou za hru nám byly přesýpací hodiny.

Následovala večeře a po večeři kytárky. Zapěli jsme si oddílové písně a šli jsme spát. Dobrou noc

Michal

Přejít na:
28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.  
< Předchozí Další >