Svojsíkův závod - Bojanovice

RFP - Já, Míša, Janča, Pusa, Daneček


pátek 15.5.2009 - Den první - Příjezd

O půl páté jsme se sešli u lázní a vyrazili na 12ti kilometrovou cestu na kolech do Bojanovic. Po hodině jsme tam dorazili. Uvítali nás krásně nastrojení stevardi a stevard Maty se nás ujal. Dostali jsme tmavě modré věnce, ubytovali se v kajutě Aničce a byli jsme provedeni po lodi. Po nástupu jsme se vrhli na večeři, ke které byly švédské stoly, pak do kanceláře, vyplnit přihlášku a k ohýnku zpívat písničky.


sobota 16.5.2009 - Den druhý

Další den ráno nás vzbudili v 6 hodin s tím, že Janča a Daneček byli nakaženi nemocí a my museli na branách nasbírat body do Svojsíkáče a bylinky pro ně na čaj. K snídani byl makovej závin a kakao. Všechno jsme stihli a čaj uvařili na Míšově tekutým lihu. Pak následovala výroba plakátu o družince, to jsme udělali společně s druhou skupinkou. Na oběd bylo rizoto, který na nás ale nevybylo. Po obědě začal samotnej závod. Chodili jsme po stanovištích a plnili úkoly (celkem zdárně :-) ), na cestu nám hráli Míšovi písničky (veverky měli disko - hláška Pusy). Až na jedno stanoviště jsme je zvládli všechny najít a neztratit se, což bylo samozřejmě fajn.


neděle 17.5.2009 - Den třetí - Odjezd

Druhý den jsme vstávali v kolik jsme chtěli a od 7 začal závod, heslo jsme získali za pomoci druhé skupinky a celí uhnaní jsme došli zpátky na čas. Byli jsme rádi, když jsme si mohli sednout a zout boty. Pak přišlo balení a vyhlášení výsledků. Byli jsme sice první ale fotblovej balón, kterej jsme si tak moc přáli, jsme nakonec nedostali a dostali jsme veliký baterky na hlavu (ale pořád lepší než druhá skupina, která vyhrála hliníkový ešusy). Na oběd byl řízek s chlebem a pak cesta zpátky, tam jsem nebyla, protože jsem tam ještě chvilku zůstala, ale všichni prý dojeli. Teď se chystáme na Krajský kolo, kam už bohužel pojedeme bez Danečka.

za RFP Barča

< Předchozí Další >