Hájenka 2009

sobota 9.5.2009 - Den třetí - Narozky

Hned po probuzení jsem si uvědomila hned několik věcí.

  1. Superrrr jsem o rok starší, :D
  2. Sakra, jsme na vodácký akci ,takže je velká pravděpodobnost, že se dneska budu koupat
  3. Dobrý, není tady žádná řeka, kam by mě mohli hodit (nedaleko byl sice rybník, ale ještě ho najít).

Po rozcvičce a snídani jsme hráli hry - baseball, pokoušeli jsme se taky o volejbal, na želvy, fotbal... Bylo hrozný horko, takže 10 minut hraní nás vždy zmohlo tak, jako kdybychom hráli celý hodiny. Pak Macka napadla hra. Pravidla této hry spočívala v tom, že nás Macek nesmí hodinu vidět ani slyšet, ale že se do té doby musíme dostat do našeho pokoje. Zdálo se, že teď příjde hodina flákání a pohody :-D. Zdání klame. Ze začátku jsme odcházeli do lesa za hájenku ve skupinkách, ale nakonec jsme se stejnak skoro všichni sešli na rozcestí. Myslím, že jsme tam leželi ve složení - Barča, Klárka, Bětka, Janča, Daneček, já a malej Peta, který po chvíli řekl, že ho to s námi nebaví a půjde hlídkovat. Tak jsme si jen řekli: "Jasně, jdi hlídkovat :-D :-D", mezitím jsme si vytáhli zásoby jídla a pustili písničky, docela DDDOOST nás překvapilo, když k nám běží Peťa a křičí něco v tom smyslu, že sem jde Macek. "JOOO, JASNĚ :-D :-D." Když jsme však uviděli obrysy postavy, která vypadala jako Macek, tak jsme si tak rychle sbalili věci a vystřelili do lesa, že jsme určitě překonali rychlost světla :-D. Kdyby nás teď někdo viděl, dostal by záchvat smíchu, protože jsme běželi po lese do rytmu puštěné písničky, za námi plály molitany, na kterých jsme chtěli ležet a do toho jsme řvali něco jako MACEEEKKK!!! Když jsme si říkali, že už jsme doběhli docela daleko, konečně jsme si chtěli odpočnout a kempovat dál :-D. Najednou Janča volá Macek!! Aaa utíkali jsme dál, je to divný, ale najednou nás místo 7 utíkali jen 4. A to já, Bětka, Janča a Daneček. Když jsme se na chvilku zastavili, tak nás napadl dábelský plán. Macek teď bloudí někde po lese, a proto máme jedinečnou šanci se dostat do našeho pokoje.

ASI PO 5 MINUTÁCH!!!

Jooo, jsme v hájovně!! Když už přišli skoro všichni, Macek nám říkala, jak našla Kubu. Scéna: Kuba stojí na kládách, když uvidí Macka, zachová paniku a skočí do křoví.
Nebo prej Macek na nás: "Holky, vy sušíte boty v okně??"
my: "Neee, proč??"
Macek: "Aha tak to právě Tom lezl oknem do pokoje" :-D :-D
Prostě šlo vidět, že tato hra nás velice bavila!!!! Musím však napsat, jak vypadaly naše nohy po běhu křovím, ostružiním a jinými velmi bodavými keři, no, stály za to!! Viz.fotky

Na večer jsme si udělali táborák, kde jsme si pekli na večeři hady, a k tomu neodmyslitelně patří scénky. Mohla bych Vám teď líčit, jak Vojta byl převlečenej za holku a ve scénce chtěl nabalovat Jirku. Ale tento dokonalý záběr viděli jen ti štastní, kteří na hájence byli.

A je tu večer, ale my neztrácíme čas a hrajeme do 12 - 1 hodiny ráno hru - boj o vlajku. Při této hře jsme potřebovali fáborky z krepového papíru, ten nám však už minulý večer došel, co ted?? Jsme však velice vynalézaví a máme tu úžasnou věc, a to toaletní papír. Vypadalo to sice zvláštně, když nám z kalhot čouhalo kus toaletáku, ale co už :-D.

Pak už jsme si šli konečně lehnout, ale to by nebyli vodáci, kdyby mi neodpustili hození do vody, proto mě drapli z každé strany a ano, drželi pod pumpou, kde na mě pumpovali studenou vodu.

A to je tak všechno, co jsem chtěla napsat. KONEC :-D

Pusa-Janča H.


neděle 10.5.2009 - Den čtvrtý - Odjezd

Ráno jsme se vzbudili v 8:30. V noci mě štípali rezaví mravenci, kterých jsem měl plnej spacák. Po budíčku jsme šli na rozcvičku, hygienu u studny a pak na snídani. Co bylo na snídani a kdo ji připravil, už nevím, protože to píšu až v září!!!

Co jsme dělali pak, už taky nevím. Pak jsme si zabalili, uklidili, zamkli. Někteří odjeli domů autem a ostatní odešli na vlak do Grešlového Mýta. Cestou k vlaku jsme zastavili na odpočívadle. Bylo nás asi šest. Pak jsme šli dál kolem řepkovýho pole a já už nemohl unést bágl. Došli jsme na zastávku a čekali asi 10 minut na vlak.

Petr

< Předchozí Další >