29.11.2008

Dneska byla sobota. A co to znamená, když je sobota? (Ne, to že je sobota neznamená, že bude pršet.) Znamená to, že je vodácká schůzka. A co z toho plyne? Že se musí brzo vstávat. Jak otřesné. Ale každý to určitě překoná při pomyšlení na super rozcvičku Vojty a Čerta. Takže! Všichni se sešli na nástupu. Od toho jsou tuším nástupy. A! Nečekaně se pro rozcvičku přihlásili Čert s Vojtou. Vlastně jim ani nejde o to, který z nich se přihlásí jako první. Oni moc dobře ví, že jejich rozcvičky jsou naprosto stejné. Vyběhnout 3x Gránicema nahoru a dolů, nahoře si dát 30 koleček kolem Mikuláše a jako dovětek ještě vyskákat po jedné noze trenkperk nebo jak se to píše.

A pak nastává ta jednodušší část. Práce, a nebo nějaká super hra. Třebas vybiška. Ty mám extra ráda, zvlášť když se do mě nepokouší schválně trefovat, abych musela dřepovat. To se pak snažím trefovat já :-). Potom se to ale někdy zvrhne tak, že místo toho, aby se házelo jen s balonem, lítají i sněhové koule, sněhuláci, rukavice, čepice... a dál to myslím nezachází. Někdy někdo navrhne i tak šílený nápad jít na vodu. Vlastně to bývá i sranda, když je led a my si hrajem na ledoborce :D. Ale to není vždycky. A ta voda je taaak studená…

Nebo si taky zahrajeme nějakou jinou fajn hru. Nějakou běhací, zahřívací. Tuto sobotu jsme ji ale nehráli. Sedli jsme si do klubovny, což je po těch rozcvičkách docela pozitivní a zatočili své mozkové závity, nastartovali šedé buňky mozkové a pustili se do telepatie.

No a nakonec byl nástup a my šupali všichni na řizek domů.

Janča H

< Předchozí