pondělí 16.7.2007 - Iliaš - Červený Medokýš

Voda

Tááákže... ještě pořád se probouzíme v tábořišti Iliaš (už jsme tu dva dny, jestli to náhodou nevíte), protože jsme tu měli stoják. Ráno probíhá celkem klasicky - budíček o půl osmé, rozcvička, z které mají naši spolukempisté ohromnou podívanou... a čištění klofáků - to bylo dnes netradiční, protože každý musel vyčistit zuby někomu jinému než sobě... docela sranda :-) a snídala. S jistotou můžu tvrdit, že bylo jídlo a palačinky to nebyly. Následovala skládka (skládání stanů, konví, eráru atd.). David ještě rychle zalepil dírku na 550, která se tam náhle objevila (že by to bylo tím, že jsem na ní jela včera já?? Neee :-) ). A už jsme skoro mohli jet.

Před tím, než jsme jeli, jsme totiž ještě učili malý šušinky (nováčky), jak se má jezdit na vestě, aby je to nezbilo, tak jsme si všichni párkrát hromadně sjeli peřejky (někteří z nás to odnesli modřinami na zadku) a mohli jsme vyrazit na další stopu. U obídka nám hrála hudba z hasičského bálu. Daneček s Marťou jim předvedli piruetku a jeli jsme dál. Po nepatrném váhání, kde že máme tábořiště, jsme zastavili (někteří se museli potupně vracet, páč to přehlídli :-) ) u tábořiště MEDOKYŠ. Ááááá zase klasika... vytáhneme lodě, umyjeme lodě, postavíme stany, jdeme na dřevo (někdo šel pro vodu), hrajeme různé hry (čekáme na vodu, máme hlad), poznáváme, že jsme v pravěku (stále čekáme na vodu, náš hlad se stupňuje) a zase hrajeme různé hry...

HURÁ! Voda je tu, může se jít vařit! Po VYDATNÉ večeři (to vypadá podezřele) projdeme bránou do dalšího období a dozvíme se o noční hře. Jsme rozděleni na dvě znepřátelené skupiny, které mají několik zbraní. Každá zbraň může nějakou zbraň zabít a nějakou být zabita. Schovali jsme si našeho special člověka a šli jsme vybít nepořádek... a bili jsme se a bili, a jestli jsme se úplně nedobili, tak se tam bijem dodnes. Né, kecám, bili jsme se půl hoďky a nevinná hra se změnila v krvelačný boj. Ta krev byla z mého nosu, do kterého jsem dostala od Marti, která se mě v té tmě lekla, když jsem ji šla zabít... to byla sranda jak byli všichni vyděšení, když na mě Dejf posvítil baterkou Měla jsem krev po celým obličeji a na rukách... Neříkám, že to nebolelo, ale vypadalo to hůř, než to bylo. Odnesla to jedna má čočka. Dohrálo se a za chvíli se šlo spát.

Petra

Přejít na:
8.7.   9.7.   10.7.   11.7.   14.7.   15.7.   16.7.  
< Předchozí Další >