Svojsíkův závod

sobota 12.5.2007 - Den první

V sobotu jsme vyrazili na Svojsíkův závod. Vyjeli jsme tak, abychom v 14 hodin byli na místě. Jakmile jsme dorazili, čekal nás od místního kouzelníka dopis (člověk by od tak velkého kouzelníka čekal něco na způsob enigmy, ale ono to bylo pouze psaný pozpátku.) Zvláštní je, že i tak to některým dělalo problém.

Dozvěděli jsme se, že abychom dostali klíče od chatek, musíme za plnění úkolů dostat 36 bodů. Úkoly byly například: poznávaní souhvězdí, jezení nějakého hnusu, seřazování dějů na obrázku, dělání obličejů z mouky atd. Po získání klíčů od chat a vyplnění přihlašovacího formuláře jsme se šli zabydlet a připravovali jsme scénku na večer. Téma byla: Jak Jirka draka zabil, Setkání s velkým Wuzambou, Pověsti o nedalekém lese atd. Po přehrání scének (sranda to byla vela vela velká) jsme šli spát.


neděle 13.5.2007- Den druhý

Ráno (pro ty nechápavé nebo jinak smýšlející, až jsme se probudili) jsme šli na závod. Na vyznačené trase byly různé úkoly, za které jsme dostávali body. Já, Vojta, Martina a Daneček jsme šli na druhou stranu než byly úkoly. Až jsme uviděli Hluboké Mašůvky :-), rozhodli jsme se jít zpátky. Úkoly byly např.: Historie skautingu, jízda na lodi, poznávání zámků a hradů, chování za přítomnosti divočáků...

Nakonec první skončily holky z 1.dívčího, druzí z 1.smíšeného, třetí holky z 1.OVS!!!! Nakonec jsme se šťastní vrátili domů.

Čert


P.S. Firma ZNUDĚNÝ KRONIKÁŘ s.r.o. neručí za tiskové chyby. Tento článek může vážně poškodit vaši duševní stránku. Po přečtení doporučuji navštívit obvodního lékaře.

P.S.S. Nespisovná slova nahraďte spisovnými.

< Předchozí Další >