SKAPA 2007

pátek 25.5.2007 - Den první - Příjezd

Sešli jsme se před dvanáctou na nádraží. Naštěstí jsme se všichni ulili z páteční školy. Poté, co jsme se všichni dostavili, jsme odjeli do Okřížek. Co jsme se vylodili, tak jsme pokračovali do Jihlavy a z ní do Havlíčkova Brodu, ale tím to nekončilo, ještě jsme jeli do naší cílové stanice - do Kolína.

Přes celý Kolín jsme se vydali do loděnice Kolíňáků. Přišli jsme tam jako první, skoro. Hned po příjezdu jsme se vypravili do pískovny se vykoupat.

Po koupačce jsme se vrhli na stavění stanů. Převlékli jsme se a hráli jsme s Jablonečákama volejbal. Zatáhlo se, tak jsme radši skončili. Nakonec z toho byla pořádná bouřka, která nám zhroutila stan. S velkým úsilím jsme ho postavili a šli spát.

Michal


sobota 26.5.2007 - Den druhý - Den poté - Orienťák

Hvězdné datum: 26.5.2007. Stojíme seřazeni na nástupu, jsme po rozcvičce a nasnídaní a čekáme až se dozvíme co se bude dít... Nó chtěla jsem sem namalovat jakýsi komiks jak to bylo, ale má první malůvka mě přesvědčila, abych radši psala dál. Dnes měli jet obě naše posádky: Kucí - kategorie SKAUTI ve složení: Martina na kormidle, Daneček, Čertík, Michal a Marek. Ti startovali první a my - holky v kategorii RANGERS. Taktéž ve složení. Tedy my - Já, Peťa, Terka, Lucie a Radka. Orienťák proběhl skoro na jedničku, nikdo nás nedohnal, jen Radka netrefila kotvou kruh, kam se měla trefit. Nevadí. Teda u morseovky holky odvysílaly Y jako ..- Stejně jsme byly nejprvnější. Teda když nepočítám kategorii OPEN. Problém je v tom, že ji počítali rozhodčí. Když jsme dojely, byl můj první dojem převléct se do suchého (to jsi vodák?!). Pak nám byl dán párek a chleba, tedy jídlo.

Odpoledne jsme pak razili do Kolína, kde nám Dejf koupil dva kopečky zmrzliny. Den se zakončil zpíváním u ohýnku. Škoda jen, že jsme se ve většině písniček neshodli. Hold máme každý oddíl jiný repertoár. A jak Skapa dopadla? To si přečtěte v dalším zápisu.

Jamajka

< Předchozí Další >