22.12.2007 - Vánoce

Přišli jsme ke staré loděnici. Až tam došli všichni, tak nám zavázali kukadla. Chytli jsme se provazu, který vedl sám velký šéf - David. Všelijak nás proplítali a nakonec jsme se doškobrtali k vodárně. Tam jsme si sundali šátky a byla na bráně velká bílá mašla. A jestli ji někdo nesundal (jakože sundal) tak tam je dodnes. Ejhle malá budlina! Vešli jsme do ní a všude bylo jmelí a hrály tam "úžasné" koledy.

Posadili jsme se kolem stolů, které byly uprostřed. Pak jsme dali cukroví na stůl a můžete hádat, kdo to řek, ale jenom jednou (správná odpověď - Macek; asi na to cukroví měla takovou chuť, že se nemohla dočkat, až to k ní dokoluje, tak to musela říct). Vytáhli jsme si sklenice, které jsme si měli přinést. Petra donesla šablony a řekla, ať si každej jednu vybere. Teď jsme tu šablonu přilepili na lepící fólii. Potom jsme z ní odloupli podklad a nalepili na sklínku. Sundali jsme fólii a byl tam obrázek!! Jenže byl aji s pozadím, takže jsme ho museli seškrabat, takže sme všichni potom pokojně odešli bez nehtů. Ale o tom jindy. Ustřihli nám dráty a ty jsme namotávali na vršek sklínky. Jelikož jsem neohrabanec, tak jsem to svěřila Davidovi, ale to byla fatální chyba. Prostě to nejhorší, co jsem mohla udělat, protože jelikož David to udělal tak příšerně, že to vypadalo ještě hůř, než kdybych to udělala já sama. Dostali jsme svíčky, které jsme si dali do sklínek a šli jsme na obhlídku celého areálu vodárny i se skleničkovými lampiony.

Když jsme došli do budilny, tak jsme dali dárky na stůl a rozdělovalo se. Oddíl dostal atlas řek, sekery a každej dostal své pádlo. A cédéčko k tomu zdarma. S mašličkou! Byl tam zpěvník, fotky, videa a to vše jsme si pouštěli na zdi. Pak mi zavolala moje milovaná maminka, že musíme jít a nestihli jsme s Jiřím ani zajít ke stromečku. A to je vše přátelé. Tády tády dá!

Janča Č

< Předchozí