23.6.2007

Dnes jsme se sešli na osmou hodinu, jako každou letní sobotu. Tato sobota však byla zvláštní, byla totiž předposlední před táborem a zároveň to byla poslední sobota neboli oddílová schůzka v tomto školním roce.

Nejdříve byla rozcvička, kterou vedl David - podle toho to také vypadalo. Poté nás čekala před táborová práce, jako například svazování hrnců, pádel a koleček, oprava lodí atd.

Pak jsme hráli hry pod vedením Peti. Nejvíc se mi líbila hra HLEDÁNÍ NEZNÁMÉHO PŘEDMĚTU. Hra spočívala v tom, že všichni hráči si osahali jeden předmět, který byl poté schován do prostoru cca 5x5m a hráči ho museli poslepu do jedné minuty najít. Nejlepší předmět byl lodní kufr, který překvapivě našli všichni!

Poté jsme si vyndali lodě a vyjeli na vodu, ale poněvadž bylo hrozné vedro, tak po 15 minutách jsme to vzdali a šli jsme se schovat do stínu loděnice, kde jsme hráli tzv tvoření příběhů, některé byly vážně hodně vtipné např:

-Zelenej človíček s uplakaným Davidem grilují na pisoárech v době dinosaurů, protože je velké teplo a pálí sluníčko!

-Špinavý Radek s chytrou flaškou plavali na veřejném prostranství před třemi miliony let, protože se jim chtělo!

-Unavený Michal s upatlaným Topolánkem kladou důraz na velká písmena na plovárně v noci při úplňku, protože bagr!

-Falešný pes s nehorázně připečeným Čertem házejí přeclíky na střeše Hypernovy v prosinci, protože se jim to líbilo!

-Červený Michal s nezřetelným mikroorganismem konverzovali na secesní téma na Gerlachavském štítě, když bylo strašné vedro, jenom ze srandy!?

Macek

< Předchozí Další >