2.6.2007

Tak, a už je tu zase sobota a já musím vstávat do loděnice. Dneska bych měla vyjít dřív, když jdu s cukrovím. Uf, už jsem tu. Ahóóój!!!

Nástup a pak rozcvička, trošku poklidíme a pak si já, Terka a Marťa rozebereme dětičky a začneme s přípravou na tábor. Macek nás vleže pozoruje (pokud teda nespí). Radka šla pomoct Radkovi a Davidovi s loděma. Kluci (Čert, Michal, Vojta a Daneček) kontrolují konve a zkouší, jestli do nich neteče. Já mám u sebe Janču H., Toma a Terku a učím je vázat pádla. Marťa zase s Barčou a Jančou Č. vážou kolečka. Potom se všichni vystřídají u hrnců. Já jdu vystřídat Radku s děláním cupaniny a záplat na lodě. Jsem tam až do konce oddílovky, takže pořádně nevím, co se dělo dál. Vím jen, že se bylo na vodě a že tam pak ještě něco hráli.

Za chvíli bude nástup a tak jdu pro jídlo, co jsem přinesla. Moc dobře vím, co bude následovat. Ano, je to tak, voda, chladná, ale příjemná. Kruci, zapomněla jsem si doma kraťasy. Musím jít v těch mokrejch tříčtvrťákách. Teče ze mě voda.

Anička

< Předchozí Další >