28.4.2007 - Ruplé koště

Dnešní oddílovka začala jako obvykle běhací rozcvičkou, kterou vedl už nevím kdo (protože tu kroniku píšu pozdě!). Všichni byli udýchaní a určitě rozcvičení. Aspoň co si pamatuju…

Pak následovala velká hra, běhali jsme pro suvenýry k Lukasce a obeplouvali pilíře mostu. Ten, kdo měl suvenýrů nejvíc, vyhrál (nečekaně). Na konci se to spočítalo, ale spočítalo se to špatně (takže kdo byl tehdy vítězem do dneška není jasné...).

Po hře kdosi navrhl, ať jdeme na vodu a všichni nadšeně souhlasili. Nachystali jsme pádla a loďky a hurá na to. Trénovalo se na skapu apod.

Ze zelené lávky bylo spuštěné koště a my jsme přes něj museli přelízat. My s naší 550 jsme najeli ke koštěti, všichni úspěšně koště přelezli a pak že půjdu já. Tak jsem se naštelovala a "ladně" hodila nožku přes koště. Pak jakože hodím druhou, ale loďka se pohnula a já stoupla mimo lavičku. Koště se se silným rupnutím rozlomilo vejpůl… Všichni z toho měli bžundu…no já taky.

Tak jsme se zasmáli, dopluli k loděnici a uklidili plavidla. Po úklidu jsme se tradičně seřadili na nástup a po hlasitém pokřiku jsme se rozešli domů. A zazvonil konec a mojí kroniky je konec!

Kája

< Předchozí Další >