7.4.2007 - Bez Davida

Dneska jsme se sešli v 8:00 v loděnici. Macek pískla nástup a zeptala se, jestli někdo pro ni nemá přihlášku nebo peníze na registraci. Nikdo neměl. Musela hned zase odejít, a tak zbyl program na Radku, Terku a mě.

Místo rozcvičky jsme šli na silnici, zahrát si kámen, nůžky, papír. Potom jsme udělali dvojice, které hráli proti sobě a zároveň jsme udělali dva týmy. Terka řekla dvojici číslo pexesa a ta dvojice ho musela co nejdříve najít,aby získala pro svůj tým bod. Já jsem hrála s Čertem a Radkou ml. Ve dvojici jsem byla s Robinem. Naše družstvo prohrálo 7:8 na body.

Dále holky vymyslely hru na běžce. Od nové loděnice, k Lukasově vile, k Zeleňáku, po druhém břehu k barevným popelnicím, ke garážím a zpět do loděnice. Přičemž na každém stanovišti museli podepsat papír a tím potvrdit, že tam byli. Vyhrál Čert.

Dále se šlo na vodu. Vytáhli jsme 550, ale bylo nás osm. A tak jsme zůstala v loděnici hlídat kola a lodě. Neměla jsem co dělat, a tak jsem začala psát tuto kroniku. tím jsme ulehčila práci malé Rádi, která ji měla dostat. Potom už byl jenom nástup, rozchod a odchod do svých domovů.

Marťa


PS: David byl na Otavě (velikonoční vodě).

< Předchozí Další >