9.9.2006 - Nováčkovská schůzka

Byla jsem tu poprvé jako nováček, a tak jsem čekala v devět na Václaváku. Pořád nikde nikdo, až jsem si skoro říkala, jestli jsem tu dobře. Pak jsem ale uviděla nějakého kluka, který se tu taky poflakoval. Říkala jsem si, že přece jen jsem trefila a v tom jsem uviděla celý vodácký oddíl. Přidala jsem se k Barči, která mě donutila sem chodit. Potkala jsem tu Janču, kterou znám z Barčiných narozek a Kikinu a její ségru. Všichni byli docela unavení a reptali. Když jsem zjistila, že je to kvůli tomu, že už ten kopec jdou podruhé nahoru, protože poprvé ho běželi při rozcvičce, tak jsem se jim přestala divit.

Tak jsme ten kopec seběhli zase dolů a dali si nástup, rozdělili se do lodí, vytáhli je a vyjeli. Macek nás trochu učila pádlovat, a pak si Bára s Jančou a ještě myslím Evča zkoušeli starty, protože pojedou do Prahy na závody.

Pak jsme lodě zase uklidili a sešli se v loděnici, kde nám Dave dával nějaké papíry s novou celoroční hrou - DRAČÍ DOUPĚ. Máme si vybrat postavu a povolání naší osoby. Něco na motiv Pána prstenů. Pak jsme hráli hry na způsob jak byli dobří skřítkové, elfové, trollové a hobiti. Pak jsme si dali informační nástup, po kterém šla jedna posádka dohrát trolly a zbytek uklidil nepořádek v loděnici a na hřišti.

No a nakonec byl třetí a konečný nástup, kde David už nebyl, protože musel někam odejít, a šlo se domů.

Lucka ml.

< Předchozí Další >