středa 13.7.2005 - Bečice - Na Říhovkách

Totemy

Dnes byl budíček v 8:00. A po té následovala rozcvička, jako každý den. Běželi jsme dlouhou předlouhou trasu plnou záludných nástrah. Na konci této trasy se hrála hra netopýří jeskyně. Pak byla výtečná snídaně v podobě rizota s kukuřicí.! Mňam, mňam! :-)

Po vydatné snídani jsme sbalili a naložili na lodě veškerou svou bagáž a vyrazili jsme na další etapu. Tentokrát byla dlouhá 14 km a čekali nás 2 sjízdné jezy a jeden stahovací, u kterého jsme i obědvali chleba s česnekovou pomazánkou. Bohužel se nikdo necvakl, ale poněvadž bylo strašné vedro, většinu cesty jsme se koupali a to bylo přímo super! Když jsme konečně dorazili na tábořiště, tak jsme postavili své přístřešky, vykoupali jsme se na houpačce (kterou nám Chrobák trošku vylepšil) a začali jsme vařit večeři (špagety).

Jakmile byl dodělán erár, byl večerní nástup, samozřejmě v krojích! A po nástupu to konečně přišlo, začala se hrát hra "Totemy" - hráli jsme, moje vítězná skupina, proti skupině Rosti a Chrobáka, byl to dlouhý, náročný a velmi vyrovnaný boj! A přesto mé vítězné družstvo nakonec o pár bodíků překvapivě prohrálo! Ale nebuďte smutní přátelé, protože ani my jsme nebyli, byli jsme nadšeni, vykouřeni a hlavně strašně utahaní, a proto jsme byli rádi, že už jdeme spát! Ale byli jsme všichni velice šťastní, že jsme si takhle krásně užili předposlední den tábora, protože zítra se už bohužel (pro některé slabochy bohu dík) jede domů!!!

Macek

Přejít na:
1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.   12.7.   13.7.   14.7.  
< Předchozí Další >