pondělí 11. - úterý 12.7.2005 - Dvoudeňák

Zúčtování

...po příjezdu jsme rychle začali sušit věci, abychom je měli suché na třídeňák. Mezitím jsem si vybalil konev a našel si věc, kterou jsem si chtěl sbalit... Převlékl jsem se z plavek do suchého a začal balit batoh. Když jsem byl sbalen, ještě tu byl nástup, kde nám řekli podrobnosti a mohli jsme vyrazit. Měli jsme kilometráž a podle ní jsme měli jít. Je tam velké měřítko, a proto není přesná. Cesta byla v pohodě a ke konci jsme dokonce i jedli jablka a třešně, které jsme natrhali. Kousek před koncem jsme začali lepit nádobu, večeřet a vyrábět dar. Já s Ivošem jsme dělali večeři, Chrobák s Kristýnou, Martinou a Soňou lepili vázu a Petra dělala dar.

Po večeři jsme já s Ivošem šli najít tu cestu a zbytek tam zůstal. Když jsme se vrátili, nádoba byla slepená a dar hotov. Jenže nám pár střepů scházelo a měli jsme střepy druhé skupiny. Takže jsme jim šli naproti. Čekali jsme na ně, trvalo jim to. Stejně přišli s hlukem. Zkoušeli jsme ty střepy vyměnit, ale oni naše neměli. Takže jsme jim dali ty jejich a společně vyrazili. Na jednom rozcestí jsme se rozdělili. Dorazili jsme za nějakou mumií, kde jsme předali vázu a dar. Druhá posádka přišla za chvíli, ale vázu nestihli slepit, tak jsme jim s Chrobákem pomohli. Pak, když také vázu odevzdali, jsme si postavili přístřešek a šli spát.

Ráno se spalo docela dlouho. Šli jsme zpátky kratší cestou, stavili se v hospodě na limonádu a zanedlouho došli k táboru, kde jsme si pořádně odpočinuli.

Jakmile jsme byli aspoň trochu zregenerovaní, došli jsme do tábora. Hned to začalo. Vybalit, převléct do plavebního a nováčci do jdnoho stanu jen v plavkách. Ano, konal se křest. Ivoš dělal Neptuna, já byl s Chrobákem Body a Guard. Po křestu a následném umytí jsme se diky E.Holubovi (Macek) i pořádně nadlábli. Mňam!! Pak jsme si zahráli Na raně a k večeru i na kytárky a šlo se spát.

Rosťa

Přejít na:
1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.   12.7.   13.7.   14.7.  
< Předchozí Další >