pátek 8.7.2005 - Veselí nad Lužnicí - stoják

... a chčije a chčije

Ráno jsem se probudil do úplně neznámého počasí. Opět pršelo a nedá se říci, že zrovna málo, lilo jako z konve. Po dlouhé debatě pod plachtou (trvala asi 5 minut) jsme se rozhodli, že za těchto podmínek nemá smysl cokoliv dělat a že pokud se počasí neumoudří, tak nemá smysl vůbec vylézat ze stanů.

Budete se divit, ale neumoudřilo, takže se program většiny tábora smrskl na spánek prokládaný jídlem, které jsme výjimečně zařizovali my, staří. Co se týče teploty, tak ta taky nebyla vysoká, ale někteří z nás měli skvělej nápad se ohřát v teplých sprchách.

To byl asi tak jediný program, co se dal dělat, samozřejmě ti šťastnější, co s sebou měli něco ke čtení, se nudili o něco méně než ti, co neuměli číst nebo neměli číst co :-).

Celý den bylo opravdu škaredě, umoudřilo se to až večer. To přestalo pršet, a tak jsme alespoň udělali večeři. Protože se ale kvůli totálně mokrému terénu nedalo nic dělat, tak byl večerní program většiny lidí stejný, jako ten celodenní.

Jedno "osvěžení" se však konalo na nočních hlídkách. Když jsme se s Ivošem vraceli z porady, zastihli jsme na hlídce Lucku a také si všimli několika trošku opálených a seškvařených konví. Lucka o ničem nevěděla, a tak jsme to nechali být až do ranního nástupu. Tam se ke všemu přiznal Čert. Začalo mu na hlídce pršet, a tak dal konve k ohni a přes ně svoji alumatku. Takže se stalo skoro neočekávané. Alumatka shořela na prach a konve se trošku staly nepoužitelnými.

No, a na poradě jsme se shodli, že ať bude zítra jakkoliv, musíme pokračovat dál.

Radek

Přejít na:
1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.   12.7.   13.7.   14.7.  
< Předchozí Další >