sobota 2.7.2005 - Klikov - stoják

Výlet

Ráno jsme vstávali v 7:30 a dělali snídani. Po snídani jsme se sbalili a (cca 10:00) jsme vyráželi na Grafikovu procházku...

Vyšli jsme do lesa, jdeme pár kiláků a dojdeme k řece "Dračice". Díky tomu, že byla strana, po které jsme šli, zabahněná (podle G.), museli jsme přeskakoval po kamenech na druhou stranu, odkud má Jamajka dodatky, jak jsme na ni museli čekat. Po přešplhání na druhou stranu, jsme potkali hospodu, kde si všichni nakoupili nanuky.

Dále jsme šli přes louku, kde byla 30 cm voda nad kotníky. Viděli jsme krávy a daňky...

Večer jsme hráli tak hoďku hru, protože jsme jsme se vrátili v 21:00 hod. Tak po 11 hodinovém výletě jsme byli rádi, že těch 35km máme za sebou (vypadalo to na 60!).

Martina

Dodatky

Hmm. Byla to pěkná vycházka. Tedy než jsme došli k Dračici. Musíme přes potok. A jé je. To nedopadne dobře. No tak jo. Přemluvili jste mě. Přece tady nezůstanu. Tak už je většina oddílu bezpečně na druhé straně. Bože! Oni snad nemaj pud sebezáchovy. Tak už je přede mnou jen Evča a Anička. Toto fakt nedopadne dobře. Evče pomáhá David. I Anička přeskakuje další z mnoha kamenů. Tak jsem na řadě. Jenže ono je to nějak daleko. Tak s tím jsem nepočítala. A ten šutr je taky malinkatý. Nemůžu přeskočit. Prostě už se vidím ve vodě. Před očima mi vyskakuje vzpomínka na lanové centrum, kde jsem taky neskočila. A ještě jedna vzpomínka. Je na tábor, kdy jsem byla ve 2. třídě. Kvůli tomu táboru - spíš kvůli jednomu incidentu tam mám trauma ze skákání přes potok. No to jsem si mohla myslet. Všichni jsou diváky při mém velkém souboji s tím traumatem. Kolikrát už jsem se odhodlala skočit, ale vždy jsem se zarazila. Nakonec jsem ale svoje dávné trauma překonala a bezpečně jsem se dostala na druhý břeh. Nezapomenu dodat, že jsem tam musela odevzdat čtyři sirky. Jaká drzost. No a tady mé dodatky zpracované do podivného slohového útvaru končí.

Yours Simcerely
Jamajka

Přejít na:
1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.   12.7.   13.7.   14.7.  
< Předchozí Další >