SKAPA 2005

pátek 27.5.2005 - Den první - Příjezd

Přijeli jsme do Kolína asi v 19:00. David už byl na místě a šel nám naproti. Když jsme došli do tábora, vybalili jsme stany, které jsme poté postavili. Dojedli jsme své zásoby a seznámili jsme se s okolím. Chvíli jsme hráli fotbal a protože jsme již byli unaveni, šli jsme spát.


sobota 28.5.2005 - Den druhý - Orienťák

Budíček v 7:00. Vylezli jsme ze stanů a běželi na rozcvičku, která byla dost náročná. Když jsme se vrátili, vzali jsme si ešusy a šli na snídani (čočka - fuj). V 8:30 byl nástup, kde jsme se dozvěděli bližší informace o závodě. Začínal krásný slunečný den, který se změnil v hnusný pařák. V 9:00 byl začátek závodu. Jeli jsme jako sedmí a třináctí. Naše holčičí posádka (Kristýna, Barča, Marťa, Terka a kormidelnice Lucka) jela jako 7.

 

Tento závod byl dost náročný, na začátku jsme ztratily hned první bod za to, že jsme zapomněly ešus. Pak se to s námi už vezlo. No, byli jsme nakonec 4., takže zase tak špatný jsme nebyly. Kluci byli 2. Večer jsme šli k táboráku a zpívali písničky. Poté jsme byli už unavení, a tak jsme šli spát.

Terka a Martina

neděle 29.5.2005 - Den třetí - Rychlosťák


Start


Průběh


A závěrečné společné foto

< Předchozí Další >