15.10.2005

Den začal jako obvykle rozcvičkou, která nestála za nic. Byla velmi dlouhá, ale na houby. Po rozcvičce nás čekala další jízda zručnosti. Byla už druhá v pořadí, a proto si všichni mysleli, že to bude jednoduché. Jenže to bylo všechno naopak. Byli jsme rozděleni ve dvou družstvech, kde jsem dostal hroznou posádku. Já jsem měl jet dvakrát. Poprvé s Danečkem a podruhé s Jančou. První družstvo jelo docela dobře, ale pomalu, a proto se rozhodlo, že se pojede dvakrát na keni a zbytek na 550. Takže i když jsem byl demokraticky přehlasován, že na 550 pojedu já s Danečkem, Jančou, Vojtou a ještě někdo, ale nevím, jak se jmenoval. Při hře jsme měli za úkol projet mezi bójemi, pak přijet k pilíři, na něj vystoupit a zase nastoupit. Po nastoupení se museli objet všechny ostatní pilíře. Pak se sjelo dolů. kde se házely tenisáky z lodě a na břehu je někdo chytal. To bylo vše k trati.

První posádka to zvládla docela dobře, až na ty tenisáky, tam první posádka (skupina) ztratila. Z devíti tenisáků hodili pouze 4. V naší skupině jela první Jamajka. Jako háka vzala Čerta. Ten samozřejmě házel bezchybně a já jsem všechny 3 tenisáky chytl. Pak jela i druhá posádka a nakonec jsme jeli my. Vystoupení a nastoupení do lodě nám vyšlo, ale to objíždění kolem pilířů moc nešlo. Tenisáky nám taky vyšli, a proto jsme taky vyhráli.

Po hře jsme se přesunuli na hřiště, kde byly zajímavé hry. Hráli jsme třeba tasemnici, kde tasemnice jsem byl já, Medvěd a Daneček a bylo to dost zajímavý. Po tasemnici přišel středověk a ještě další hry. Následoval jen úklid, i když se moc neuklízelo. Na nástupu byly jen kecy, a proto to nikdo nevnímal. Vše jsme zakončili pokřikem, který se nám zatím nedaří.

Rosťa

< Předchozí Další >