8.10.2005 - Narozky

Zase mě probudilo drnčení budíku! Hrůza, vodák (ne, to není žádná hrůza), ale 6.10. jsem měla 15 let. Asi půjdu do vody. Kéž by bylo krásně a voda měla 20°C... Přemýšlím, Martina to neřekne, Radka to neřekne, nepřinesu buchty a hotovo. Nikdo nebude mít ani zdání, že mi je 15. Jé je, Tomáš... tak nic. Beru buchty a vyrážím.

Zase jdeme pozdě. No co. Dnes je tu Radek sám, probírá něco s Radkou a Petrou. Ostatní jsou na rozcvičce. Hned nás sprdl a hnal na rozcvičku. Moc se nám nechtělo. "Sorry, ale hledat je někde v tramtárii se nám nechce," konstatovaly jsme. Tak vytahejte lodě. No, to jsme měly radši jít na tu rozcvičku...

Program byl na vodě pro dvojice (opičí dráha, otáčky kolem mostu, osmičky atd.) Ostatní jsem si hlavně já vzala na hřiště a hrála hry, které mě zrovna napadly. Všichni otráveni... Největší úspěch však měla hra "Kámen, nůžky, papír...", kterou jsme hráli poslední. No, vlastně já jsem šla také na vodu a málem jsme se s Evičkou cvakly, ale vše dopadlo skoro dobře, až na poslední místo. No nevadí, hlavně, že jsem suchá. Ale to jsem nebyl dlouho. Sluníčko svítilo a já do vody nakonec vlezla sama. Dobrý ne?

Terka

< Předchozí Další >