18.6.2005 - Mokré obejmutí

Krásné ráno, jako stvořené pro oddílovku. Není ani moc vedro (zatím), a tak se vydáváme na rozcvičku vedenou Rosťou. Stačí jedno kolečko (loděnice - pravý břeh - zeleňák - levý břeh - loděnice) plus pár obvyklých cviků a jsme pořádně utahaní a rozhejbaní.

Teď je hra na hřišti, nevím, jak se jmenuje. Jirka nám název neřekl a rovnou vysvětluje pravidla. 2 družstva hrají proti sobě, každé má polovinu na hřišti a v zadní části kruh s míčem. Cílem hry je vzít protivníkovi míč, svůj ubránit a nebýt chycen. Tuto hru přerušujeme kvůli dešti, poté hrajeme dál. Nejde nám to, a proto začínáme hrát kyblíkovanou. Prohráváme.

Děcka hrají kimovku na města. Myslím, že ji vyhrál Rosťa. Nyní nastává úkol: rozdělit děcka do dvojic. Musí rozdělat oheň. Po této hře se jde na vodu. Hráli jsme vybíjenou na vodě se třemi míči. Hra končí cvaknutím Rosti a Čertíka. Vracíme se do loděnice, umíváme lodě, též loděnici.

Konec! Nástup! Utíkám!!! (měla jsem totiž narozky) Sprinteři Medvěd s Rosťou mě dohání. Dovlekli mě k Lucce (též měla narozky), padli jsme zaráz do vody, pak obejmu pár lidí a jdu domů.

Anička

< Předchozí Další >