22.1.2005

Je sobota a já musím vstávat brzo, abych šel do kroužku. Tam to zase začíná nudnou rozcvičkou. Ale já na rozcvičku nejdu, protože mám přichystat nějaké věci na hru. Ostatní už šli na rozcvičku a já hledám jakýsi provazy. Když jsem našel ten provaz, tak mi David ukázal, co s ním. A tak hledám další a další. Konečně jich mám dost, všechny jsou zavázaný, tak se musím chopit koštěte a zametat.

Konečně jsou všichni zpátky a já jsem mohl odložit to zatracený koště. Nyní se odebereme do vedlejší loděnice, abychom si poslechli nějakou ukázku z Cimrmana. Bylo tam něco o kradení a jiných blbostech. David se pak zeptal, kdo má provaz, a to byla zkáza, protože polovina lidí ho neměla. Tak se použily ty, co jsem tak pracně hledal a svazoval. Potom se všichni vydali na Kravák. Nikomu se však nechtělo, ale konec konců, co jinýho nám zbývá.

Celý oddíl tedy došel nahoru. Tam jsme se dozvěděli pravidla té hry. Po důkladném vysvětlení nás opustil Mikrob a přidala se k nám Marcela. A hra začala. Měli jsme jako zloději ukrást nějaký rukavice, který představovaly zlatý náhrdelník. Nám jako zlodějům se to nepodařilo, protože jsme byli znevýhodněni silnou vichřicí. Když pak hlídání rukavic padlo na nás, taky jsme je uhlídali. Takže to vlastně dopadlo nerozhodně. Cestou zpátky jsme se koulovali. Potom byl nástup s dalším Davidovým nudným zhodnocením dnešního dne.

< Předchozí Další >