15.1.2005

Oddílová schůzka s datem výše zmíněným byla hned od začátku velice zábavná a většinou až poučná. Schůzka se nesla v duchu velkého českého vědátora Járy Cimrmana, jako mnoho předešlých schůzek. Celý den začal rozcvičkou, kterou vedl Vendelín, a pořádně všechny prohnal. Běželo se od loděnice k nové, vrchem ke garážím, následně nad Lukasovu vilu, kde se vytvořil jakýsi patvar (šišoid), tam se trochu cvičilo a běželo se dál vrchem až ke studánce. A od n už konečně zpět k loděnici.

Tam už na všechny čekala podle mého názoru velice zdařilá hra s názvem neznámým, ale bylo to něco na způsob TV soutěže O poklad Anežky České. Hádaly se významné české osobnosti, které hráli starší členové oddílu: Medvěd - Přemysl Oráč, Špenát - Václav Klaus, Vojta - Prokop Diviš, Vendelín - Jan Ámos Komenský, Radek - Mistr Jan Hus, Anička - Tomáš Garrigue Masaryk, Jamajka - Karel IV., Ríša - Noe, Marcela - Božena Němcová, Dan - Čil, Ivoš - Jan Žižka z Trocnova, Jirka - Bedřich Smetana, David - Roman Šebrle.

Po ukončení této skvělé hry se začala sice ne tak dobrá hra, ale pro zabavení také velmi úspěšná vybíjená. Někdo velmi chytrý hned na začátku hodil do vody volejbalák, a tak se muselo hrát s kopačákem. Naštěstí byl volejbalák brzy suchý, a tak se mohlo hrát rovnou se dvěma míči. Po vybití člověk musel udělat 3 dřepy a poté se mohl opětovně zapojit do hry. Tudíž byla hra nekonečná. Po nějaké době se vybíjená vyměnila za honičku. Honilo se vždy po párech. A těch se vystřídalo mnoho. Až pak se to podařilo. Vojta dovedl svou dvojici k vítězství. Pak byl nástup a "rozchod do svých domovů". Při nástupu se stala ještě jedna nepříjemná věc. Vyhlášení soutěže, kterou jsem vyhrál já. Tudíž bylo jasné, že si napíšu kroniku. Tak, a teď je napsaná dne 15.1.2005 v 17 hodin a 11 minut středoevropského času. A to je konec přátelé. Tádydádydá.

Pajda

Další >