středa 9.7.2003 - Vojkovice - stoják

Křest

Ráno nás probudil hlasitý hlas na rozcvičku. Vstali jsme a vyšli jsme ze stanu. Běhali jsme kolem fotbalového hřiště. Udělali jsme dvě kolečka, zastavili jsme se a dělali pár cviků. Pak jsme šli na snídani, byl porridge. Po snídani jsme se měli převléct do plavek. Všichni mysleli, že to bude křest nováčků. Ale nebyl. Měli jsme si vzít ešusy a hráli jsme takovou hru, ve které se měly naplnit 2 lodě. Rozdělili jsme se do 2 skupin, každá skupina musela naplnit tu svou. Tak to vypuklo. Já a moje skupina jsme to vyhráli. Zvládli jsme to asi za 15 minut.

Potom jsme hráli fotbal. Hráli jsme a dostali jsme gól. Nakonec jsme prohráli 2:0.

Pak jsme se znovu převlékli do plavek a plavebních bot. A už to bylo tady. KŘEST! No, nováčci i já jsme si sedli na celtu a oni nás postupně volali. mě zavolali jako 4. od konce. Šel jsem a přede mnou byl Radek se Zdeňou s kopřivami. Párkrát mě našlehali a zanedlouho jsem se musel podplazit pod kolečkama, kde bylo bahno a hrozně smrdělo. Přeplazil jsem to a šel dál. Pomazali mě bahnem a hodili mě ho za kalhoty. To bylo fakt hnusný. Pak jsem měl utrhnout rybíz, ale kolem toho rybízu byla samá kopřiva. Pak jsem šel dál a tam mě Neptunovy dcery Marcela, Jana, Martina a Pindruše pomazaly pastou na zuby.

Pak jsem šel za Neptunem. Ten se mě na něco ptal a já jsem odpověděl. Dal mě nějakej hnusnej párek, slanou vodu a nějakej děsnej blivajz, který odporně smrděl. Pak jsem byl přijat mezi VODÁKY!

Potom šli i další... Uběhlo to a šli jsme se umýt. Po umytí jsme měli chleba a paštiku. Pak jsme měli volno a asi tak v 8 jsme vyrazili na hady. Šli jsme pro koláčky a pro klacky do lesa. V táboře jsme si udělali návnadu z mouky a vody, namotali na klacek a pekli na ohni. Martina na mě pak zavolala a řekla mi, že to těsto jsou ti hadi. Tím mě fakt překvapila. Pak se hrálo na kytaru a šlo se spát.

Pepa

Přejít na:
28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.  
< Předchozí Další >