sobota 5.7.2003 - Třídeňák - Den první

Albatrosi

Samozřejmě jsem se probudil ráno ve stanu a vytíral vodu, protože náš stan byl už trochu zastaralý a propouštěl vodu. No, nebudu lhát, byl starý (asi 6 let). Po snídani David zapískal nástup. Tam jsme se dozvěděli, že dnes začíná třídeňák. Měli jsme půl hodiny na to, abychom se sbalili. Vendelín s Radkem dostali obálku, ve které byly instrukce, kam máme jít a úkoly, co máme zjistit.

Převezli nás přes řeku, dali jsem batohy na záda a začal pochod. První hodina chůze byla docela v pohodě, ale každou minutu to bylo horší. Batoh byl čím dál těžší a boty jak ze železa, však to znáte. Přesto to všichni přežili... myslím. Pochod byl příšerný. Venda s Radkem mě pořád buzerovali, že mám jít rychleji, ať doběhnu mezeru a takový blbosti. Potom mě ještě k tomu Venda zmlátil, prý jsem měl nějaký blbý keci.

Hádejte, kde jsem spali? V krásné, rozpadlé, smradlavé kapličce. No, na rozdíl od našeho stanu tam nepršelo, ale byl tam smrad a hrbatá země. Najedli jsme se, myslím, že jsme měli chleba s lunchmeatem, a šli spát.

Chrobák


Kosatky

Museli jsme se sbalit na třídeňák, pak nás převezli, šli jsme kousek po silnici, pak jsme nevěděli, kde je červená značka, vyšlapali jsme kopec a nahoře jsme opustili naši druhou půlku, která pokračovala dále po zelené. My jsme šli po červené. Šli jsme, šli, až jsme dorazili do Karlových Varů. Šli jsme se podívat do Vřídel, pak jsme ochutnali prameny. Byly moc dobré. Pak jsme si mohli koupit oplatek Kolonáda.

Šli jsme se zeptat, kde je info koncelář a kde je kostel sv. Lukáše. Ten jsme museli nakreslit. Potom jsme šli směrem na Andělskou horu, kde jsme měli být další den v 11:00. Když jsme dorazili, hledali jsme místo ke spaní. Pak jsme postavili celtu, rozložili karimatky a spacáky. Rozdělali jsme oheň a opekli buřty. Potom jsme šli spát.

Jirka

Přejít na:
28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.  
< Předchozí Další >