pondělí 30.6.2003 - Nebanice - Šabina

Tato nešťastná tragédie začala už ráno rozcvičkou a následně i snídaní - brambory s lunchmeatem. Nejvíce to vyvrcholilo, když jsem se dozvěděl, že jedu s Medvědem, který se za pouhou jednu cestu chytil 23x bortu.

Byla to moje chyba. Medvěd se furt chytal bortu.

TAK SEM SE CVAKL NO!

Ale nejlepší bylo, když si pak ze mě všichni dělali srandu, že jsem utopil Honzovi dekl z lodě.

Když jsme přijeli do tábořiště, vozili jsme se ve vestách na jezu a pak byly ty nejlepší špagety, jaké jsem kdy jedl, protože je dělala Marcelka! A to i přesto, že jsem měl službu já a Venda!

Večer jsme byli od libereckého oddílu vyzváni na bojovku a hru jsme vyhráli.

Ríša

Dodatky - Jez v Kynšperku nad Ohří

Když jsme dojeli k jezu v Kynšperku, zjistili jsme, že ho opravují. Bohužel byl ve stavu, že přes něj netekla žádná voda. Naštěstí pro nás byla všechna voda odkloněna bočním kanálem, a tak jsme se rozhodli, že pojedeme tudy. Opět na nás ale čekalo překvapení, a to v podobě několika velkých rour přímo ve vodě (provizorní konstrukce, po které jezdily tatry na jez). No, nenapadlo nás nic jiného, než to zkusit projet právě těma rourama. Po letmém přeměření jsem sedl do Rudi k Davidovi a jeli jsme. Vzhledem k tomu, že jsem jel úplně první, tak jsem vychytal všechny ty komáry, pavučiny a mouchy, no prostě super... Ale povedlo se to a nemusel jsme přenášet keně. Tak to postupně projeli i všichni ostatní, jenom Ríša, který jel s Marcelou, si musel vybrat jinou rouru, a tak Marcela vychytala taky dávku hmyzu. A ještě byl vtipný Venda, který se rozhodl jet v singlu. Chtěli jsme ho nasměrovat do roury, ale odehnal nás a řekl, že to zvládne. No, a hádejte, co se stalo. Samozřejmě to napálil přímo mezi ty roury, tak jsme ho stejně museli nahodit dovnitř.

Radek
Přejít na:
28.6.   29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.  
< Předchozí Další >