Podmolí 2003

čtvrtek 17.4.2003 - Den první - Příjezd

Pozn. kronikáře: chybí list kroniky.pátek 18.4.2003 - Den druhý

Jak jsem se vzbudila, tak jsem s ostatníma začala kecat (jako ostatně všichni). Ale starým to vadilo, a tak si pro nás vymysleli velkou, dlouhou, děsnou, nesnesitelnou, hroznou, příšernou rozcvičku!

Nejdříve jsme běželi dlouhou trasou a pak jsme se museli dostat na asfaltku a tam jsme udělali řadu a ten vzadu musel předběhnout toho prvního a když doběhl, musel si čupnout.

Snídaně: perník + čaj
potom jsme hráli fotbal.
Oběd: svíčková + knedlíky
potom piškvorkový turnaj.
Večeře: polévka a potom buřty
nakonec večerní program - kytary.

Lucka


sobota 19.4.2003 - Den třetí

V sobotu nás Pindruše vzbudila v 8:00 a řekla: "za pět minut nástup na rozcvičku!" Každý se rychle oblékal a tajně doufal, že rozcvička bude krátká. Celý večer pršelo a i ráno poprchávalo, tak proto rozcvička byla velmi krátká. Po rozcvičce se šlo do místního supermarketu (Jednota) o jedné prodavačce. Náš oddíl tam toho dne určitě zaznamenal rekord, protože takový nával ještě určitě nezažili.

Dopoledne se asi každý hodinu nudil. Později jsme šli ven - po šipkách a doufali, že po cestě bude nějaký úkol. Nakonec nebylo nic, až na to, že jsme se dostali z jedné křižovatky na tu stejnou křižovatku.

Po této procházce jsme šli na hřiště a tam jsme hráli fotbal. Po fotbalu jsme ihned začali střílet v náročné bitvě po lodích. Tato hra nevzbudila přílišné nadšení, a proto se brzy přešlo k baseballu.

Večer jsme všichni hráli napodobování různých scén z různých českých filmů. Nejlepší byl Vendelín s větou: "Proletáři všech zemí, vyližte si prdel!" - film Pelíšky. Svým výkonem na mě zapůsobil a je pro mě neoficiální vítěz.

Mimochodem jsem si tento den zapíchl do nohy hřebík, proto pajdám.

Pajda


neděle 20.4.2003 - Den čtvrtý - Odjezd

Tak už máme konec naší báječné víkendové akce. Budíček!!! Dneska se posunul až na 8:30, jelikož se nám nechtěly vařit těstoviny. To není těmi kamny, to je rukama, Vendo! Rozcvička! Dnes jsem ji vedla já! Taková krátká a s úsměvem. Snídaně HVD - klobouk dolů, Vendo! Jseš dobrej kuchař. Hygiena.

Potom následoval velký úklid a samozřejmě balení batohů... Zjednodušeně řečeno práce, práce, zase práce a nakonec nečekaně zase práce...

Nakonec kluci pleli zahrádku. Pokud měl motyku v ruce Ivoš, pod pantoflem Marcely, tak to bylo v pořádku. Ženská ruka se nezapře. No, jenže pak to vzal do ruky Radek s Ríšou a ta zahrádka byl kompletně vyplená i s kytičkama.

Už je to uděláno a máme ještě čas. Zahráli jsme si fotbal. To byla prča! Foukal totiž silný vítr. Nakonec jsme šli na autobus a jeli domů. Ahoj.

Pindruše

< Předchozí Další >