Navigamus 2003

Ve čtvrtek 5.6. jsme nasedli na vlak a čekala nás dlouhá cesta ze Znojma do Přelouče. A potom 2 km pěšky až ke kempu, kde se měl konat Navigamus 2003. Když jsme došli, postavili jsme tábořiště a hurá do vody. Na večeři byly rozvařené knedle, omáčka a maso. Moc mi to nechutnalo. Na nástupu, který se konal v 19:30, se nám představili pořadatelé a zjistili jsme, že nás tam je asi 900. Večerní program: Promítání filmu - válečného. Večerka o půlnoci.

Druhý den byl den Japonců. Ke snídani byly rohlíky s máslem. Celý den se hrály hry. Moc mě bavily. Na oběd byly housky se sýrem. Po obědě jsme se koupali...

V sobotu jsme se probudili do dne Američanů. Hráli jsme hry, které na rozdíl od včerejška, vymýšleli Amíci. Po obědě jsme zase hrály hry a po večeři jsme měli poslední projížďku. "Benátská noc" a večerka v 22:00.

V neděli byl odjezd. Byla úplně poslední projížďka na lodích na počest zemřelých ve válce mezi Američany a Japonci. Potom se rozdávaly řády zlatého bobra, medaile bronzového bobra. Po ukončení jsme spěchali na nádraží a jeli domů... Nástup a rozchod domů.

Navigamus se mi moc líbil, byla tam zábava a seznámila jsem s lidmi z jiných oddílů.

Kristýna

< Předchozí Další >