čtvrtek 11.7.2002 - Hliník nad Hronom - stoják

Vzduch 29°C, Voda 30°C

Dnešní ráno neprobíhalo nijak zvláštně. V 8:00 budíček, pak snídaně a rozcvička, při které si děcka zaskákali na houpačce do vody. Jako každé ráno jsme si i dnes sbalili konve, abychom mohli vyrazit na vodu. Ale došlo ke změně plánu. Kvůli lepšímu nakládání lodí na náklaďák jsme zůstali na tábořišti v Hliníku. Abychom se tam celý den neváleli, vyrazili děcka pod vedením Davida na nedaleké koupaliště s termální vodou. Já a Jirka jsme zůstali na tábořišti. Byl to dlouhý den a sluníčko pořádně pálilo. Znova jsme však museli rozvázat hrnce a postavit kolečka na vaření večeře a poslední snídaně. Po návratu z koupaliště byla večeře - bylo rizoto.

Po večeři, úklidu a nachystání nocležiště (spali jsme pod širákem, protože stany už byly sbalený) byl uspořádán turnaj v přehazování. "Rozhodčíma" se určili David a Vladimír a vůbec jim to nešlo a jen kazili celý projev hry. Obecenstvo skládající se z Jirky a ze mě a posléze i Pindruše, sice malé, ale fandilo. Vůbec se mu však nelíbili rozhodčí. Obecenstvo je chtělo vypískat, ale nenechali se. Spíše pak navedli hráče, aby hodili publikum do vody. Neobešlo se to bez tahanice a domluvy. Jediný, kdo nebyl vykoupán, byl Jirka, se kterým by to bylo hodně práce. Do vody byl strčen taky David, Jana, Ríša a Martin. Bylo pak docela chladno.

Po koupačce byl nástup a protože se brzy ráno vstávalo, šlo se spát. Spacáky byly nachystaný, tak se ulehlo a do rána bucalo.

Léna

Dodatky

Ve čtvrtek ráno jsme se na nástupu dozvěděli, že místo poslední etapy máme kvůli Avii stoják. Všichni jsme byli rádi, že si ještě můžeme z houpačky a ze stromu zaskákat do vody, a protože svítilo sluníčko a bylo dusno, vydali jsme se na koupaliště. Tam jsme se vyřádili, ale moc nezchladili, protože voda byla teplá.

Cestou zpátky nás svezl autobus. Po příchodu do tábořiště jsme se šli vykoupat do řeky. Večer před nástupem se házelo do vody. Doplatila na to Léna, po ní Pindruše a nakonec tam letěla Jana s Ríšou za to, že tam strkli Davida.

Nástup byl výjimečně v mokrém a pozdě. Celý den se mi moc, moc a 21x moc líbil.

Jamajka

Přejít na:
29.6.   30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.   12.7.  
< Předchozí Další >