23.11.2002

Tato sobota začala změnou - šlo se na devátou. To však nebyla jediná změna, která se udála. V okolí loděnice vykopali příkop na elektrický kabel, který nám docela znepříjemňoval pohyb kolem loděnice.

Jako každá oddílovka, i tato, začala nástupem, který zahájil David v 9:10. Mimořádně nebyla ani rozcvička, ale práce. Byla uklizena stará i nová loděnice.

Pak byl učební program: David vysvětlil, co je na znaku a proč má náš znak rudo-stříbrnou barvu. Následovalo zapsání, vysvětlení a použití morseovky v praxi (vysílání a příjímání). Po učebním programu následovala hra na detektiva (jeden i více lidí je vybráno, prohlédnou si místnost a odejdou, ostatní pak změní něco v místnosti a zavolají "detektivy" zpět, ti hledají, co se změnilo).

Závěrečný nástup probíhal také v pohodě, dokud mě sestra (Dana) nepráskla, že mám narozeniny. Samozřejmě jsem skončil ve vodě. I když si potom Ríša čistil hlavu od písku z mých podrážek. Kopání mi moc nepomohlo. Několik lidí to pak ještě schytalo mokrou košilí, ale všichni to přežili. Tím už zcela skončila oddílovka a "konečně" jsme šli domů.

Permoník

< Předchozí Další >