2.11.2002 - Noční hra

Dopoledne

Nástup. Co k tomu dodat! Jiříček si (jako vždy vzal hlavní slovo) kecal, kecal a my mokli a jemu to jaksi nevadilo.

Rozcvička (bez komentáře).

Příprava na noční hru. Děcka dostali papír (čtvercová síť) do skupin, do kterých byli rozděleni. Každá skupina řekla souřadnice a Jirka jim položil otázku, za správnou odpověď obdrželi souřadnice, o které si řekli.

Nebo plnili různé úkoly (například nakreslit kruh o průměru 2m).

Z útržků jim vznikla mapa Starého města = Stínadel. Teď už se večer bez problémů mohli procházet po Stínadlech.

Nástup. Rozchod domů. A ahoj odpoledne!!!

Pindruše


Odpoledne

Začalo to tím, že jsme se sešli v 17:00 na Václavském náměstí u kašny. Šli jsme k Mikulášskému kostelu a tam jsme slyšeli, jak někdo volá: "Chcete ježka? Pojďte si pro něj!" Vysvětlili nám pravidla a dostali jsme barevné lístečky. Naše družstvo mělo bílé lístečky a byli jsme v něm já, Nikola a Anička.

Začali jsme honit vonty, ale nějak se nám to nedařilo. Vždycky, když jsme nějakého vonta chytali, naše družstvo se rozpojilo a pak jsme se nemohli najít. Ale vždycky jsme se našli. Nakonec jsme museli z těch papírků, které jsme sbírali od vontů seskládali popis té dotyčné osoby, která držela ježka v kleci. Když jsme to složili, vypadalo to divně. Psalo se tam, že má nohy jako laňka, ne teda tak úzké, ale tak chlupaté, černý plášť atd. Přečetli jsme to asi jako poslední, protože jsme v půlce ztratili Nikolu, která musela jet domů. Ale slyšeli jsme nějaký dupot, a tak jsme běželi dolů, ale všichni šli nahoru, ale my šli dolů a tam byl najednou stín. Byl to stín Široka, který vyběhl z rohu a běžel proti nám a my ho chytli. Prvně se vyptával, jestli máme všechny lístky a pak nám dal ježka v kleci. Tím to všechno skončilo.

Rosťa

< Předchozí Další >