pátek 13.7.2001 - Pikovice - Znojmo

Odjezd a hurá do Znojma

Teda nevím, jak ostatní, ale mě se domů zrovna moc nechtělo. Když si ráno člověk uvědomil, že jedeme domů, asi nebyl moc veselý. Po budíčku se začalo pomalu balit. Pak byla snídaně - rohlíky s marmeládou a mlíkem. Když bylo konečně všechno sbaleno, tak jsme šli hrát fotbal. Dobrý!

Pak přijela Avie a my už museli jít na vlak. Rozloučili jsme se se Sázavou a odjeli. Ve vlaku většina lidí spala. Nebo dělali někteří randál. V Praze byl chvíli na nádraží rozchod. Pak už jsme mířili k Havl. Brodu, kde jsme přesedli a jeli už do Znojma. Od Okříšek jsme hráli na kytary a zpívali. Ve Znojmě byl jako vždy krátký nástup a pak jsme špinaví a unavení odešli domů.

Jana

Dodatky - Smrt na kolejišti

Voda nám končí, už nastupujeme do vlaku. Spoj Praha - Havl. Brod odjíždí načas - 13:13 v pátek 13. V kupé je zábava, což pociťují pasažéři i 2 vagóny vzdálené.

Ale teď však dostávám skvělý nápad, který se může zrodit jen v mé hlavě. Vyklonil jsem se z vlaku při zhruba 110 km/h s čepicí na hlavě. Ani jsem nestačil zaostřit lokomotivu, když však ucítím podivný tah na hlavě - čepice je v sakru. Dívám se za ní, jak skotačí na kolejích. Byl konec. I pro mě, i pro čepici. Po tvářích mi stékají slzy jako hrachy.

Co všechno jsme spolu prožili!!!

Nezasloužila si takovou smrt :-)

Petr

Přejít na:
30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.   12.7.   13.7.  
< Předchozí Další >