sobota 30.6.2001 - Znojmo - Ledeč nad Sázavou

Příjezd

Sešli jsme se na nádraží v 5:15. Ihned jsme se odebrali do vlaku. Měli jsme celý vagón pro sebe, některým se povedlo i usnout (např. Jana, Hanka aj.), ale dlouho nespali, jelikož se nechali strhnout naší úžasnou kapelou z řad starších. Jeli jsme až do Havl. Brodu. Tam jsme čekali asi 1,5 hod. Provedli jsme zde rozchod a naši věrní průzkumníci zjistili, že v sobotu je zde otevřeno pouze v zelenině a třech bufetech.

Druhá cesta vlakem utekla též velmi rychle. Byli jsme tam jako sardinky, zřejmě se celý Havl. Brod rozhodl jet tímhle vlakem. Naše cesta končila v Ledči a tábořiště u místního stadionu (fotbalového - jak jinak). The "Kovofinisch".

Po příjezdu ávky a vyložení lodí jsme postavili stany a šli jsme do města. Zde jsme zjistili, že Marcela je možná i inteligentní a že Dáša je Mike Taison. Potom jsme šli zpět do tábora. Na nástupu jsme zjistili, že chybí Marek. Padl návrh na uctění jeho památky minutkou řevu. Bylo to těsné hlasování. Úcta se nekonala. Večer jsme hráli fulkontakt. Skóre bylo po dvou minutách hrubého času 1:1. Večerka byla ve 22:00 - údajně...

Martin

Dodatky

Kdyby mi někdo na nádraží ve Znojmě řekl, že zde (tedy ve Znojmě) budu o 10 hodin později zase, považovala bych to za hloupý vtip. Bohužel to byla tvrdá realita. Ve Znojmě se totiž nechaly kolečka. A tak já, jakožto oprávněný držitel režijní jízdenky, jsem se vydala aviou zpět do Znojma. Modlila jsem se, abychom to stihli, protože vlak mi jel 15:36. Když jsme byli ve 14:50 v Šumné a před námi 4 karavany, které nás zdržovaly, přestala jsem si být jistá. Naštěstí mě hodil hodný řidič k loděnici a následovně i na nádraží. Byla jsem ráda. Vlak jsem stihla a v ruce držela kolečka. V osm večer jsem byla zase v oddíle.

aktivní Jana

Přejít na:
30.6.   1.7.   2.7.   3.7.   4.7.   5.7.   6.7.   7.7.   8.7.   9.7.   10.7.   11.7.   12.7.   13.7.  
< Předchozí Další >