24.11.2001

Všichni jsme se sešli na devátou (kromě pár nadšenců, kteří přišli už na osmou). Celý den vedl oddíl Jiříček. Celý den byl ve znamení paměti. Namísto normální rozcvičky jsme běhali k nové loděnici, na jejíž dveřích byl napsán náš zákon, který jsme měli v paměti přenést ke staré loděnici, kde jsme jej psali na papír. Tuto hru vyhráli Pstruzi. Další fází bylo zapamatovat si zákon a odříkat ho. Pstruhům (mě a Vendelínovi) to ztížili tak, že jsme měli u toho dělat ještě malé významné divadýlko. To mělo za následek, že jsme se u toho zasekávali.

Poté rozdělili zbytek (Kosatky a Albatrosy) tak, aby jedni hledali důkazy proti Dodymu a Mumu (lístečky) a druzí dělali kimovku. Já a Dana jsme dělali kimovku a tak mám přehled jen o ní. Družina měla vyběhnout od loděnice na malou vyhlídku, kam měli po jednom chodit, zapamatovat si, co šlo, a doběhnout zpátky do loděnice, kde psali na papír své poznatky. Některé jsme k běhu museli nutit tak, že jsme je zaháněli kamením (viz Ríša).

Po návratu byl nástup, kde se vyhodnocovaly výsledky - přečetly se důkazy proti Dodymu a Mumu a řekly se výsledky kimovky:

  1. 20 věcí: Jana, Ríša
  2. 19 věcí: Míša, Ludva, Hanka, Ivoš
  3. 18 věcí: Dáša, Radek

Po nástupu mě (po marném útěku kolem nové loděnice - přimáčkli mě ke zdi) hodili do vody - 17. narozeniny. Můj "otrávený" perník skoro nikdo nechtěl (škoda). Poté jsme se rozešli domů.

Permoník

< Předchozí Další >