19.5.2001 - Výročí 31. a půl

Dopoledne

Ráno začala klasická schůzka. Nástup, rozcvička. Pak byla práce všeho druhu. Od zametání až po řezání dřeva. Bylo třeba uklidit a taky připravit hranici. Za odměnu se šlo na vodu, kde se pěkně dovádělo. V loděnici pár lidí zůstalo a vyráběli z kalafuny louče. Až jsme kolem jedenácté hodiny přijeli, rychle se umyly lodě. Byl nástup, na něm nás poslali domů na jídlo, aby tady každý ve 14:00 byl.

Filip


Odpoledne

Dnes jsme se sešli odpoledne, již podruhé. Sešli jsme se ve 14:00 (většina těch, co přišli, byli "staří"). Postupně ale přicházeli další.

Po nástupu, který vedl Pavel, a na němž byla Bárou vytažena vlajka, jsme se rozešli na trojboj ve skupinách, jejichž "kapitány" vybral též Pavel. Uvádím plné znění:
Rychlíci: Martin, Filip, Petr
Komáři: Pindruše, Radek, Kuba
Hobiti: Anička, Eman, Radka, Barča
Ďáblící: Jana, Hana, Jura
Skřítci: Permoník, Ivoš, Bára

Jedna část trojboje byl fulkontakt, druhou byla voda a třetí část byla zaměřena na inteligenci.

Fulkontakt:

Rychlíci Ďáblíci Komáři Skřítci
Rychlíci 1:1 p. 0:7 0:7
Ďáblíci 1:1 p. 0:4 0:4
Komáři 7:0 4:0 2:1 p.
Skřítci 7:0 4:0 1:2 p.

Voda:

Rychlíci Ďáblíci Komáři Skřítci
obratnost 1-2 1- 1 1-
výjezd 4 1 2- 2
bez kormidelníka 1- 1- 1 1-

Mozek:

Rychlíci10:19
Ďáblíci6:42
Komáři9:34
Skřítci6:59
Hobiti6:30

A celkově:

Ďáblíci
Komáři
Skřítci
Rychlíci

Družinka Hobiti se k nám přidala o něco později. Exhibičně hrála Fulkontakt (ale nepamatuji si s kým a s jakým výsledkem), byla na vodě (za zdatnost dostali pochvalu) a intelektuální soutěž (skládání pudlíků) vyhrála s přehledem.

Po vyhlášení výsledků byla na nástupu stáhnuta vlajka, určen ohnivák a byl slavnostně zahájen večer zapálením slavnostního ohně. Oheň zapalovali - Radek, Hanka, Jana, Jura; ohnivák byl Ivoš; vlajku stahoval Kuba.

Poté, co byl zapálen oheň, jsme zpívali různé písničky, mimo jiné i Vajdu, který byl zpíván dle obrázků, na které ukazoval Pavel. Během pozdějších chvilek jsem otravoval spoustu lidí anketními otázkami. Pokud se je chcete dozvědět, musíte se podívat do Neptuňáčku z května 2001.

Permoník

< Předchozí Další >