7.4.2001

V tento den, tedy v sobotu 7. dubna, se oddíl sešel jako vždy v 8 hod. Ale nástup byl o trochu později. Počasí bylo podzimní, foukal vánek, sem tam vysvitlo sluníčko a někomu byla i zima. První na řadě byl "jarní úklid". Rozdělili jsme se do skupin a každá dělala něco jiného. Jedna sbírala papíry, druhá uklízela v loděnici a v laboratoři a poslední kopala hlínu za novou loděnicí na schody. Staří potom ty schody dodělávali do konce oddílovky, ale za to se jim moc povedly.

Poté jsme po dvojicích zkoušeli rozdělat oheň se třemi sirkami. Někteří ten oheň živili jen suchou trávou a jmelím. Většině se to po několikáté povedlo. Potom jsme uprosili vedoucí, abychom si zahráli fotbal a softbal. Dohromady jsme hráli fotbal a softbal jen půl hodiny. Nejvíce mě bavila hra, kterou vymyslel Jirka. Soutěžili Albatrosi a Potápky proti sobě. Hra spočívala v tom, že která skupina donese víc věcí s prvním písmenem K, vyhrává. Vyhrály Potápky. Potom jsme hráli ještě jednu hru. Albatrosi a Potápky se rozdělili do dvou skupin. Tedy byly čtyři skupiny. Mezi těmi skupinami tekla jako obrovská řeka, přes kterou se nedalo domluvit lidskou řečí (nebylo slyšet), jen morseovkou. Každá skupina měla otázky, které nevěděla a odpověď měla druhá skupina. Tedy se museli domluvit morseovkou. A kdo ty všechny odpovědi bude mít, vyhrává. Zase vyhrály Potápky.

Na úplný konec jsme byli na vodě. U Zeleňáku jsme museli povinně dělat osmičky. Byla nám trochu zima. Na vodě jsme byli asi 1 hodinu. potom se vrátili a kolem dvanácté hodiny se rozešli.

Lucka

< Předchozí Další >