17.2.2001

Dnešní den vedl Jirka, po nástupu jsme šli na rozcvičku. Tu vedl Leoš. Dnešní den byl ve smyslu indiánských motivů a značek. Na hřišti byly 4 značky a my jsme různě po okolí běhali pro odpovědi. Poslední úkol byl až u Zeleňáku. Zde Martin a Marie vjeli do mělčiny. Pak se všichni vrátili a převlékli a uklidili lodě. Pak už byl nástup a po něm letěl Martin – tedy já - do vody, ale ještě předtím mi udělali bahenní koupel. Potom se všichni opět seřadili na nástupu a já jsem rozdal moc, moc dobrou buchtu. A s plnými bříšky se všichni rozešli domů.

Martin

Dodatky

Když jsme vyjeli na vodu, tak jsme vyjížděli nad most. Nad mostem jsme si měli cvičit vystupování a nastupování do lodě. Asi po pěti minutách jsme byli na řadě, tak jsme přijeli ke schodům u staré elektrárny. Já jsem vylízal a dělal jsem si srandu. Pak jsem zase vlezl do lodi, ale nebyl jsem ještě v lodi a kormidelník už zabral a já jsem se nahnul nad vodu, ale pokoušel jsem se udržet v lodi, ale už to nešlo, a tak jsem skočil do vody po nohách.

Zdeněk

Dodatky II

Ten den jsme hráli hry, jezdili na lodích a Zdeněk spadl do vody a psal za to taky dodatky. Na lodích jsme traverzovali, vyjížděli nad most a dělali osmičky. Na hřišti jsme hráli baseball, fotbal, veverky a vybíjenou. Potom byl nástup a šli jsme domů.

Jura

< Předchozí Další >