3.2.2001

Ráno bylo akorát, dokonce napadlo trošičku sněhu, čehož jsem využila k eskymácké honičce, která následovala po rozcvičce. Rozcvičku dnes vedli Martin a Radek. Jak doběhli, tak abychom se rozhýbali, zahráli jsme si tečka, čárka, vykřičník. Už jsme se protáhli a můžeme si zahrát na eskymáky. To byla čurina. Po skončení honči nezůstala na hřišti ani vločka. Další hra fotbal, dále hu-tu-tu a jelikož nám bylo docela chladno, přesunuli jsme se do loděnice, kde jsme hráli guláš a slepou bábu. Brr, to je ale zima. No nic, nedá se nic dělat, musíme se jít zahrán na hřiště.

Vetřelci, predátoři, mariňáci. Chudáci vetřelci, jsou sice nejlepší, ale dnes byli poněkud vyvražděni. Den zakončila kapitánka a krvinky. Nástup, moje místo zabral David, jelikož jsem měla menší prácičku a to rozdělit kuličky a bonbony mezi ty naše hladové krky (děti)!

Pindruše

Dodatky

Zatímco dětičky hrály různé hry a užívali si lahůdek oddílovky, já, Martina a David jsme se dali do spravování esperantských lodí. Bylo potřeba obrousit karbovkou spodní část lodiček a vydlabat ze zrcadel shnilé dřevo. Brousila jsem já, zrcadla dělala Martina a David. Později se k nám přidala i Jana.

Hanka

PS: "Dlabání zrcadla" byla poměrně nebezpečná práce. Martina měla úžasně zkrvavené ruce, protože hrany byly docela ostré.

< Předchozí Další >