30.9.2000 - Zamykání řeky Dyje 2000

Tuto sobotu jsme se sešli už v 7:30 hod., ale našlo by se tady i pár jedinců, kteří přišli až v 8:00 hod. A proč jsme se tu vlastně sešli? Tak to nám způsobilo tajemství, i když někteří z nás věděli, že se bude zamykat řeka, ale nikdo z nás netušil, jak tento den dopadne! V 8:00 hod. byl první nástup, který ze začátku vypadal jako mačkanice, která nastala v autobuse, když jsme se vraceli zpátky do svých drahých domovů. Po nástupu začal zmatek, všichni začali chystat lodě a pádla. Poté se oficiálně zamčela řeka a konečně se vyjelo na vodu. Všechno probíhalo dobře, až než se objevil první jez. Sice jsem už některé jezy na táboře jela, ale přece jen jsem měla strach. Nakonec mě všichni přemlouvali, a tak jsme jela a dopadlo to naštěstí dobře. Po zbytek dne se už nic moc nestalo, akorát jsme se trochu pozdrželi u houpačky do vody, z které skákali skoro všichni staří (např. David, Martina, Jana, Hanka, Honza, Pálka atd.). Když jsme konečně dojeli do cíle, tak tam na nás čekalo občerstvení. Převlékli jsme se, vymyli lodě a jeli jsme zpátky do loděnice. Tam jsme pomohli vyložit lodě a šli do svých drahých domovů.

Macek

Dodatky

Skončilo se další Zamykání řeky Dyje a já si myslel, že všichni zapomněli na to, že jsem měl narozeniny. Ale nepředbíhejme situaci a začnem pěkně znovu slovo od slova. Tak... tak... už jsme to zapomněl! Jo jo jojo, to je ono - Bylo to 23.9.00. Měl jsem narozeniny (16-té) a tudíž musím psát tyto dodatky, ale k věci. Byl konečný nástup. Na nástupu si všichni pochutnali na mé nejoblíbenější buchtičce (né holce!!!), kterou jsem nedělal já, nýbrž mamka. Všichni mě chtěli hodit do vody, ale měli smůlu, protože jsem nemohl (rodinné důvody).

Ale smůla se obrátila a oni měli radost. Po Zamykání se rozešli nováčci a ti menší, ale ne staří. Nejdříve se prokeclo, že Honza (Grafik) měl taky narozeniny, a tak letěl jako první (já jsem se mu smál). Ale kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp. V momentě, kdy jsem to nečekal, mě chytli a hodili do vody tak, jak jsem byl oblečen. A voda byla mokrá až na dno.

Pálka

Dodatky II

Wendy

< Předchozí Další >