1. odddíl vodních skautů Znojmo

Členové oddílu prochází několikaletou vodáckou průpravou. Začínají na pramici P550 na klidné vodě na řece Dyji (8-11 let). Dále přes fyzicky a technicky náročnější ovládání kánoe na rychleji tekoucí vodě např. řeka Jihlava, Sázava, Vltava, Hron atd. (12-14 let), až nakonec ti nejlepší a nejšikovnější zasednou v zimě do kajaku a na znojemském plaveckém bazénu se učí eskymácký obrat (15 a více let). Následně se výuka přesune na divokou vodu a na umělé slalomové kanály v Českých Budějovicích a Praze Tróji. U členů, kterým nevyhovuje jízda na kajaku, je vodácký program zaměřen na nafukovací kánoe Baraka a výlety na divočejší řeky, mimo jiné do rakouských Alp na řeku Salzu. Veškerou vodáckou výuku vedou zkušení instruktoři-vodáci, kteří mají akreditaci Ministerstva školství.
číst dále


Celoročně přijímáme nové členy ve věku od 8 do 13 let. V případě zájmu se přihlásit kontaktujte vedoucí oddílu nebo vyplňte elektronickou přihlášku. My se Vám ozveme a domluvíme se na podrobnostech Vaší první návštěvy.
Chcete-li nám napsat, využijte našeho emailu 1.ovsznojmo@vodaci.org.

elektronická přihláška

papírová přihláška

Váš prohlížeč nepodpuruje pdfs, klikněte zde pro stažení

Poslední novinky

Tři jezy

Blíží se nám konec září a naše první společná oddílová akce. Čekají nás 3 dny v Praze, kde se budeme účastnit závodů a zažijeme spostu další zábavy.

Číst více | 19.09.2018 | Kategorie: 1. OVS

Další novinky

Oddílovka Oddílovka Pilica 2018 Hajenka